sprzedaż mieszkania

Dyskusje, Rozrywka
pawi
Level 2
Level 2

sprzedaż mieszkania

Postautor: pawi » 13 lis 2018, 15:46

Pod długim czasie namysłu zdecydowałem się na sprzedaż swojego mieszkania, zastanawiam się jednak nad tym, w jaki sposób to zrealizować. Czy skorzystać z pomocy specjalistów i łudzić się, że znajdą potencjalnych chętnych, którzy zapłacą większe pieniądze, czy samemu zacząć wystawiać ogłoszenia w sieci. Co waszym zdaniem jest korzystniejszym rozwiązaniem.

Halotoja
Forumowicz
Forumowicz

Re: sprzedaż mieszkania

Postautor: Halotoja » 13 lis 2018, 22:31

Myślę, że najlepiej zrobić to przez agencję nieruchomości
Manuela
Level 1
Level 1

Postautor: Manuela » 15 lis 2018, 10:11

Agencja nieruchomości pobiera dość wysokie prowizje, sądzę że lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu wystawienie ogłoszenia w sieci, a portali ogłoszeniowych nie brakuje
kraczo
Level 2
Level 2

Postautor: kraczo » 15 lis 2018, 11:29

Nigdy nie polecałbym sprzedaży poprzez agencje, to ogromna strata pieniędzy, powinno się to robić tylko wtedy, gdy naprawdę szybko potrzebujemy pieniędzy, ponieważ trochę przyspieszają czas sprzedaży nieruchomości. Jednak jeżeli nie spieszy Ci się bardzo, to ja proponuję wystawić kilka ogłoszeń na portalach, to powinno przyciągnąć kilku potencjalnych kupców.
pawi
Level 2
Level 2

Postautor: pawi » 17 lis 2018, 11:05

No ale z drugiej strony, to czy przez ogłoszenia będę w stanie znaleźć chętnych? Ogłoszenie wisi od paru dni na jednym z portali, jednak na chwilę obecną zero odzewu, przez to kompletnie nie wiem co z tym zrobić.
kraczo
Level 2
Level 2

Postautor: kraczo » 18 lis 2018, 10:10

Grunt to znaleźć taki portal ogłoszeniowy, na który wchodzi trochę ludzi. Wystaw swoje ogłoszenie też na większej ilości portali, wtedy odzew na pewno będzie lepszy. Mogą to być nawet darmowe ogłoszenia, wcale nie musisz za nie płacić. Na stronie https://mojeaukcje.eu/ jest nie mały ruch swoje ogłoszenia warto tam z całą pewnością wystawić, bo nic za nie nie płacisz :)
Martazpons
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Martazpons » 23 lis 2018, 08:29

Moim zdaniem warto rozglądnąć się po różnych biurach nieruchomości i sprawdzić jakie mają ceny. Ja mogę polecić https://tur-nieruchomosci.pl/ - zadzwoń i dowiedź się więcej.
Melaska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Melaska » 27 lis 2018, 09:35

Sprzedać mieszkanie to nie sztuka, sztuką jest sprzedać je za dobrą cenę i szybko. Do tego jednak trzeba się przygotować odpowiednio. Mi bardzo pomogły porady od https://grb-nieruchomosci.pl/jak-szybko ... ne-porady/ Zajrzyjcie również tam. Zawsze możecie też skorzystać z atrakcyjnej opcji skupu nieruchomości, zawsze warto spróbować choćby otrzymać darmową wycenę

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”