Gadżety reklamowe na targi

Dyskusje, Rozrywka
Lara1978
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 23:46

Gadżety reklamowe na targi

Postautor: Lara1978 » 12 lis 2018, 20:56

Chciałam się Was zapytać, jakie wg Was gadżety reklamowe najlepiej zamówić na targi? Chciałabym jakoś wyróżnić swoją firmę i rozdawać fajne gadżety dla rozmówców, żeby zapamiętali moją firmę i dobrze ją kojarzyli. Pierwsze co mi przyszło do głowy to smycze reklamowe (Np. www.reklamowesmycze.net.pl/). Myślicie, że to dobry wybór? Wzorów i możliwości jest mnóstwo, więc mogłabym trochę pokombinować i zamówić naprawdę fajne upominki.
vailetka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2018, 12:15

Re: Gadżety reklamowe na targi

Postautor: vailetka » 13 lis 2018, 12:17

Wydaje mi się, że wszystkie firmy tego typu mają podobne produkty, więc powinno być w porządku.
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Gadżety reklamowe na targi

Postautor: Mermagda0 » 15 lis 2018, 16:42

Jako jeden z gadżetów reklamowych na pewno warto takie smycze mieć. Także kubki, długopisy, może ogrzewacze do rąk, z takich ciekawszych na zime gadżetów. Na pewno też praktyczne okazą się kalendarze od http://www.ateko.pl/ Maja tam kalendarze ksiązkowe, biurkowe, notesy i wiele wiele innych. U producenta najlepiej wiadomo w takie rzeczy się zaopatrywać.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Gadżety reklamowe na targi

Postautor: monikabert90 » 03 gru 2018, 18:49

My z naszą firmą wyjeżdżamy na targi co najmniej dwa razy w roku i za każdym razem staramy się zabierać inne gadżety dla naszych klientów, aby im się nie znudziły :)Oprócz gadżetów inwestujemy również w wysokiej jakości ścianki i rollupy reklamowe, aby nasze stoisko prezentowało się tak, jak powinno i przyciągało wizualnie klientów. Wszystko, czego potrzebujemy, zamawiamy w firmie https://www.retio.pl, bo wiemy, że zawsze możemy tam liczyć na wysoką jakość materiałów, szybki czas realizacji i niskie ceny :)
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: Gadżety reklamowe na targi

Postautor: karolina1918 » 07 sty 2019, 14:57

Moim zdaniem najlepszym sposobem na reklamę, szczególnie podczas tego typu imprez, jak targi czy konferencje są długopisy reklamowe. Ja ostatnio skusiłam się na długopisy eko papierowe. Jest to rodzaj ekologicznych długopisów wykonanych z papieru, który może mieć różnorodną kolorystykę i styl. Szczerze powiedziawszy widzę, że klienci zwracają dużą uwagę na ekologiczne produkty i bardzo doceniają wspieranie ochrony środowiska, więc jest to też fajny sposób na dobre pierwsze wrażenie. :)

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość