jaki aparat kompaktowy?

Dyskusje, Rozrywka
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

jaki aparat kompaktowy?

Postautor: trik01 » 27 wrz 2018, 13:29

Chciałam kupić chrześnicy na 18-tkę właśnie taki mały, poręczny aparat kompaktowy. Z tym, żeby jakościowo był dobry, a i cena przystępna. To mam wymagania Może coś doradzicie. Czytałam Najlepsze aparaty kompaktowe - poznaj opinie naszych klientów . Może ktoś ma aparat tego typu i coś mi podpowie?
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: jaki aparat kompaktowy?

Postautor: minella » 21 paź 2018, 18:21

Tak realnie patrzac nie wydaje mi sie by kompaktowy aparat byl dobrym rozwiazaniem. Naprawde dobre aparaty nie sa tanie a te slabszej jakosci są chociazby w telefonach. Ja w fotografii siedze od kilku lat. Jesli mloda interesuje sie fotografia to polecam jakas tańszą lustrzanke plus warsztaty fotograficzne. Warto tez probowac swoich sil w konkursach takich jak ten https://www.amundsenphotoawards.pl/start gdzie mozna wygrac fajne nagrody rzeczowe i warsztaty z profesjonalista :)
Franeke
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2018, 20:03

Re: jaki aparat kompaktowy?

Postautor: Franeke » 21 paź 2018, 20:05

Teraz jest trend na super aparaty, tzw bezlusterkowce
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: jaki aparat kompaktowy?

Postautor: Greysowa » 21 lis 2018, 07:51

Wiadomo, że warto kupić coś lepszego bo na pewno ma ona w miare dobry aparat w komórce, więc szkoda kupować coś co ma taki sam. Dlatego też skorzystaj z promocji na Black Friday, to już w tym tygodniu! Pod tym linkiem https://proclub.pl/black_friday_2018_2.html znajdziesz sporą wyprzedaż w ten dzień na aparaty i związane z nimi akcesoria. Można polować na promocje z domu nawet jak widać ;D
Efogu46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2018, 22:31

Re: jaki aparat kompaktowy?

Postautor: Efogu46 » 25 lis 2018, 22:47

Sama szukam teraz dla moje córki i cięzko znaleźć.

__

odzież termoaktywna

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość