Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Dyskusje, Rozrywka
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: piotrek21 » 20 wrz 2018, 22:01

Niektórzy mają, chociaż nie jest, to zbyt częste. Raczej spotyka się w nowym budownictwie wielorodzinnym, gdzie developer instaluje od razu na etapie budowy. Ale samemu również można znaleźć producenta, jeśli chodzi o wideodomofony wielorodzinne https://hatpol.pl/wideodomofony-jb-5000 ... -c-12.html
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: jjusti18 » 03 paź 2018, 22:53

Dzisiaj tak wiele słyszy się o włamaniach itd. że nic dziwnego, że coraz więcej ludzi korzysta z tego typu zabezpieczenia. Sama myślę o zakupie kamery do domu. Już nawet znalazłam całkiem niezły model tutaj https://www.wideorejestratory24.pl . Także myślę, że w najbliższym czasie i ja kupię do swojego domu kamerę. Lepiej mieć coś takie i być zabezpieczonym na każdą okazję.
ikto
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2018, 12:01

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: ikto » 13 paź 2018, 12:02

hmm, wydaje mi się, że takie kamery to bardzo dobre rozwiązanie
Marta82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:29

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: Marta82 » 19 paź 2018, 10:29

A słyszeliście o Fonex? To chyba taka najpopularniejsza firma, jeśli chodzi o monitoring i ogólnie zabezpieczenie do biura czy domu. My mamy od nich wszystko - w domu kilka kamerek IP, system Optima, do tego atrapę kamery z czujką, a także alarm i wideodomofon. Uważam, że to naprawdę działa niesamowicie. W ogóle podgląd do kamerek mam z telefonu, idealnie, prawda? :D
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: motochlopak » 22 paź 2018, 14:48

ja mam u siebie monitoring w domu i w pracy. Uważam to za konieczność. A skąd jesteś? Jeśli byś szukał ekipy, która wykona montaż kamer Kraków to tylko i wyłącznie KrakSatMedia! :hyhy: doradzą przy zakupie, sami mają dostęp do profesjonalnego sprzętu, załatwią go taniej niż jak byś sam kupował i zamontują :D
mlasa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2018, 16:02

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: mlasa » 22 paź 2018, 16:03

takie kamery są bardzo ważne, nie są drogie a mogą się okazać bardzo pomocne
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: motochlopak » 23 paź 2018, 10:41

no dokładnie :)
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Kamery do zabezpieczenia domu oraz biura

Postautor: Vectra34 » 29 maja 2019, 16:45

A kamery termowizyjne? Próbował ktoś jak działają? Na stronie sklepu https://www.test-therm.pl/ ze sprzętem o którym nie tak dawno w ogóle nie słyszałam znalazłam taki specjalistyczny sprzęt, kamery termowizyjne. Do niedawna to chyba tylko specjaliści używali takiego sprzętu. Dziś staje się to bardzo popularne, żeby nie powiedzieć ogólnie dostępne. Co z pewnością cieszy. Fajnie jest móc kupić za niewielkie pieniądze taki wysoce wyspecjalizowany sprzęt.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość