Chrzest/Komunia

Dyskusje, Rozrywka
jurab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:53

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: jurab » 22 sty 2020, 11:42

A co myślicie na temat jakichś ciekawych pamiątek dla gości? Takich sentymentalnych, żeby wynieśli z uroczystości coś więcej niż jedzenie :) Mamy zamiar zapakować je w papierowe torby, które można personalizować. Dobry pomysł?
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: Mateo 77 » 28 mar 2020, 20:37

Pewnie, że tak. Właśnie dlatego warto do tematu podejść na poważnie. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, że jeśli szukacie ciekawych pamiątek na chrzest, to powinniście zajrzeć do https://alechrzest.pl/ Tam znajdziecie bardzo szeroki przekrój różnego rodzaju produktów, spośród których będziecie w stanie dobrać coś, co przypadnie Wam do gustu :)
Awatar użytkownika
pmarquardt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2020, 09:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: pmarquardt » 28 mar 2020, 22:53

Ciekawe, czy komunie odbędą się w normalnym terminie?
olagac98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2020, 12:40

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: olagac98 » 21 kwie 2020, 13:52

Na wszystkie imprezy polecam poznań catering, korzystałam i jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serca!!!! :) Mam nadzieję, że mimo trudnej sytuacji nasze pociechy będą miały zorganizowane te ważne imprezy :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: dusia » 29 kwie 2020, 19:09

Jeśli chodzi o pomysły na prezenty z okazji takich uroczystości religijnych jak chrzest czy komunia to myślę, ze warto zerknąć na ofertę sklepu https://upominkireligijne.pl/. Bardzo rozbudowany wybór, korzystne ceny, szybka realizacja zamówień. Moim zdaniem zawsze powinno się podarować coś. co ma związek właśnie z takim religijnym charakterem takiej uroczystości.
Bist63fr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 13:56

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: Bist63fr » 21 maja 2020, 14:19

bardzo pomocny wpis.
-
dom opieki
kreb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 11:05

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: kreb » 22 maja 2020, 11:06

no wydaje mi się, żę chrzest teraz to kiepski pomysł
Racjonalny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2020, 13:22

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: Racjonalny » 29 lip 2020, 13:57

Ostatnio zostałem chrzestnym i przez długi czas zastanawiałem się co mogę dać w formie prezentu dla tego małego dziecka. Zdecydowałem się na biżuterię. Biżuteria dla dzieci na chrzest z tego co się dowiedziałem jest bardzo popularna w naszym kraju. Wybrałem delikatny łańcuszek oraz krzyżyk, aby przypominał małej Michalinie o tym ważnym wydarzeniu. https://valore.pl/bizuteria-na-komunie-i-chrzest
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: monisiaprzylesna » 20 sie 2020, 10:35

Jeśli ktoś szuka prezentu na Chrzest to polecam na prezent srebrny obrazek z grawerem, który z pewnością będzie pamiątką na długo. jednak jeżeli jest się Chrzestnym to wypada już kupić złoty łańcuszek z medalikiem. Ładne propozycje można skompletować na https://www.leksusgold.pl/bizuteria/dewocjonalia/medaliki i również cenowo wychodzi to korzystnie. Polecam wejść na stronę i na niej sprawdzić, a nóż możliwe że coś innego jeszcze wpadnie w oko.
MichalinaG.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2021, 17:23

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: MichalinaG. » 22 kwie 2021, 17:29

Na chrzest czy komunię zawsze warto kupić jakąś ładną pamiątkę związaną z tym wydarzeniem. W tamtym roku na komunię po za pamiątką kupiłam jeszcze w prezencie smartwatcha Garett Kids Funny. Dużo radości sprawił dziecku taki nowoczesny gadżet elektroniczny i mam nadzieję, że posłuży na długo
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Chrzest/Komunia

Postautor: lotta » 24 kwie 2021, 19:45

Hej, przede mną komunia mojego chrześniaka. Dawno nie byłam Matką Chrzestna i zupełnie nie wiem co teraz się kupuje! Dacie jakieś rady i inspiracje???

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość