psujący samochód

Dyskusje, Rozrywka
olivier
Forumowicz
Forumowicz

Re: psujący samochód

Postautor: olivier » 15 sie 2018, 12:00

Zepsuty samochód to najgorsze co może się przytrafić jadąc rano do pracy

bejbiW
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bejbiW » 17 sie 2018, 23:06

jak się psuje to lepiej wymienić!
huteran
Level 1
Level 1

Postautor: huteran » 24 sie 2018, 08:36

Jeżeli się często psuje, to odwiedź dobry serwis samochodowy taki jak https://frosttruckserwis.pl/ :) W nim Ci jasno powiedzą na czym stoisz i czy z twoim autem da się coś sensownego zrobić. Co prawda spejalizują się w TIR-ach, ale z osobówkami też sobie poradzą.
Awatar użytkownika
Mietek59
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mietek59 » 27 sie 2018, 12:08

Cześć! Zastanawiam się w jaki sposób można skutecznie ochronić samochód przed działaniem okresu zimowego, wiadomo, że wtedy auto bardziej dostaje w kość. Czy możecie mi coś sprawdzonego doradzić w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się obecnie, czy na przykład taka konserwacja podwozia jak tutaj http://konserwacjapodwozia.pl/ byłaby dobrym wyborem. Co o tym myślicie? Czy to rzeczywiście może być dobra inwestycja? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :)
cyganko
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: cyganko » 27 sie 2018, 21:05

Myślę że trzeba wyczuć moment w którym naprawianie samochodu przestaje być po prostu opłacalne.
________
https://sklepzoologic.pl/
Zoologic Paweł Mróz
ul. Cicha 3 32-050 Skawina
Adres e-mail: info@zoologic.pl
Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 05 wrz 2018, 10:39

Ostatnio też musiałem zrobić z autem, a dokładniej padło turbo. Okazało się jednak na moje szczęście, że wystarczy sama regeneracja. W AMSerwis na Pogórzu w Trójmieście zrobili to sprawnie i za uczciwe pieniądze, więc mogę śmiało polecić to miejsce.
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 26 wrz 2018, 12:39

No niestety, dlatego moim zdaniem warto korzystać z serwisów sprawdzonych, które mają odpowiedni sprzęt i mechaników do zrealizowania różnych zleceń. A jako, że prowadzę firmę transportową (głównie opartą na busach Volkswagena), to wolę odstawić je do ich autoryzowanego serwisu pomimo, że dawno minął okres gwarancyjny ponieważ mam co do nich pewność, że nie "spartolą roboty", do tego korzystamy wyłącznie z oryginalnych części (na które mamy już nawet 20% zniżkę) i do tego przeglądy przedłużają nam o kolejny okres gwarancje mobilności.
guzior
Level 1
Level 1

Postautor: guzior » 16 paź 2018, 17:03

https://www.moto.info.pl/vw-crafter-opi ... tkownikow/ To portal przeznaczony dla osób które nie są dobrze obeznane z samochodami, a chciałby się czegoś na ich temat dowiedzieć, często pojawiają się tam bardzo wartościowe wpisy.
Hienio
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Hienio » 17 paź 2018, 17:42

Jeśli często psuje nam się samochód, to warto się go pozbyć
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 07 lis 2018, 12:06

Ja odkąd wybrałem jednak Hyundaia i 30 to serwisuję auto w Auto-Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ gdzie z resztą go kupiłem ponad dwa lata temu. Mają bardzo sprawnie i dobrze działający serwis, który śmiało mogę polecić już od dłuższego czasu. Miła i kompetentna obsługa, do tego dobry zakres cen i auto zawsze sprawdzone z pełną dokładności także unikam wszystkich niespodziewanych usterek.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 09 lis 2018, 12:52

Ja na ten moment korzystam jedynie z serwisu aso HondaPlaza, który zajmuje się autami oraz motocyklami marki Honda. Z doświadczenia (już kilkuletniego) mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych serwisów gdzie naprawdę dbają o najwyższą jakość przeprowadzanych realizacji. Ja serwisuję swoją Hondę FR-V u nich od 3 lat i jeszcze nie było powodów do jakichkolwiek wyrzutów, czy zmiany miejsca. Działają sprawnie, fachowo i uczciwie, a tego właśnie od nich oczekiwałem i nadal oczekuję.
Tomo33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Tomo33 » 12 lis 2018, 12:09

Ja na przykład lubię samochód w którym jest czysto. Polecam kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji samochodu ze strony RRC Car Wash leather conditioner Macie na stronie ogromny wybór kosmetyków w niskich cenach. Jeśli nie jesteście pewni jak ich używać to na stronie macie instrukcje. Zanim kupicie będziecie wiedzieć. Polecam serdecznie.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”