Nowoczesne meble do salonu

Dyskusje, Rozrywka
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Nowoczesne meble do salonu

Postautor: karolka » 22 maja 2018, 15:28

Cześć Wam,
Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką własnego M3 (prawie własnego - jak większość dzielę się z bankiem ;)). Po zakupie mieszkania myślałam, że wynajmę sobie projektanta, który mi w profesjonalny sposób pomoże urządzić mieszkanie, a w szczególności salon, na który nie mam koncepcji. Niestety okazało się, jak to zwykle bywa, że się przeliczyłam z kaską. Dekorator prawie zabił mnie ceną, więc zmuszona jestem do zaaranżowania salonu we własnym zakresie. I teraz pytanie do Was. Czy może ktoś z Was już sam projektował salon i ma sprawdzone sklepy z nowoczesnymi i wygodnymi meblami, w których można bezpiecznie dokonać zakupu, a w razie reklamacji nie trzeba obawiać się o czas jej rozpatrzenie itd.? Salon ma ok 25m2, więc nie jest za duży, ale własny :)
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Strelka » 22 maja 2018, 18:08

Mi to mega podobają sie nowoczesne meble. Jednak z tymi trzeba uważać, żeby nie przesadzić, żeby mieszkanie nie wyglądało jak z katalogu. Musicie dodać coś od siebie. U mnie były to kolorowe dywany tureckie zwracają na siebie sporo uwagi i dobrze. Bo bez tego byłoby bardzo smutno w moim salonie.
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Maxi Kaz » 23 maja 2018, 12:23

Meble to jedna sprawa a zastanawiałeś się nad wszelakimi dodatkami do mieszkania, bo mnie ostatnio zainteresowały ich obrazy, np coś w tym stylu https://artpasaz.pl/sklep/obraz-mleczami-szary/ Dobór odpowiednich dodatków jest dość istotny, bo to właśnie one nadają pomieszczeniu charakter i swoisty styl.
JasnaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2018, 13:28

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: JasnaM » 23 maja 2018, 13:31

Fajne meble do salonu można znaleźć na: https://scandicsofa.pl/. Ja mam narożnik w fajnym szarym odcieniu, prezentuje się naprawdę dobrze ;)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Kamilka75 » 23 maja 2018, 18:46

Tak, myślę że wiem, z kim możesz projektować salon i jestem pewna, że znasz tę markę bardzo dobrze. O kim mówię? O firmie Forte, która na rynku jest rok dłużej ode mnie, czyli jakieś 26 lat. Udało im się wypuścić trochę nowości, które możesz tutaj http://www.forte.com.pl/meble.html obejrzeć. Inspiracji jest dużo i wierzę , że na pewno coś sobie wybierzesz. Salon o powierzchni 25 m2 to duża przestrzeń do zagospodarowania ;) .
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 22 lis 2016, 08:22

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Arturoo » 24 maja 2018, 08:06

Ja mam ładne meble z all i wcale takie drogie nie były. Mimo, że dreniane.
nikki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 07:42

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: nikki » 28 maja 2018, 07:58

Ja jestem fanką minimalizmu, nie lubię zagraconych ani 'zbyt ciężkich' pomieszczeń. Jeśli chodzi o wyposażenie, to u mnie zdecydowanie wygrywają meble industrialne - http://takemehome.pl. Połączenie drewna ze stalą jest świetne, sama mam kilka takich elementów w mieszkaniu, chociaż ogólnie całość utrzymana jest w stylu skandynawskim. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest trochę surowo, ale mi taka przestrzeń odpowiada, poza tym, dodatki robią swoje iiii nie zamieniłabym swojego obecnego salonu na żaden inny! :zabawa:
dr.No
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2018, 16:26

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: dr.No » 28 maja 2018, 16:29

A ja kupiłam takie bardzo proste i niewyróżniające się niczym białe mebelki :) Coś a'la ikea
Barbaraa31
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2018, 09:32

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Barbaraa31 » 02 cze 2018, 09:45

Karolka - gratulacje posiadania własnego M :D Ja na Twoim miejscu starała bym się zakupić wszystkie meble w jednym sklepie. Czasami sklep przy tak dużych zakupach może zaoferować całkiem fajny rabat. Dodatkowo płacisz za jeden transport a nie za każdy osobno. Jak się coś stanie to wiesz, że zakupu dokonywałaś w jednym sklepie i z reklamacją nie powinno być problemów.
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: karolka » 10 cze 2018, 21:21

Dzięki wszystkim, faktycznie przeglądałam wszystkie zaproponowane stronki, ale chyba z Waszych propozycji najlepiej przypadł mi do gustu sklep burzynscymeble, w którym już złożyłam zamówienie i to nie tylko na meble do salonu :)
Maxym1991
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2017, 14:07

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: Maxym1991 » 11 cze 2018, 08:44

Nie zawsze od razu trzeba kupować nowe meble....Można pomyśleć np. odnowieniu tych starych. Fajnym pomysłem na odświeżenie starych mebli i nadanie im ciekawego desingu są witraże do mebli. :)
mrprezes
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2018, 23:08

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: mrprezes » 11 cze 2018, 23:11

W Ikei duża część mebli jest nwowczesna
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: homealone » 12 cze 2018, 12:40

Ja najbliżej domu mam Abra meble i tam zdarzało mi się głównie kupować. I klasycznie i nowocześnie, wybór jest spory. Przede wszystkim można znaleźć coś minimalistycznego, dla mnie to ważne, nie znoszę przepychu i przesady.
JasnaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2018, 13:28

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: JasnaM » 12 cze 2018, 13:38

Meble w nowoczesnym stylu do salonu można znaleźć na: https://scandicsofa.pl/. Mają sofy, narożniki oraz fotele w stylu skandynawskim można wybrać jaki kolor chcemy, wysyłają także próbniki ;)
lidka765
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2018, 14:36

Re: Nowoczesne meble do salonu

Postautor: lidka765 » 25 cze 2018, 14:07

Moi znajomi ostatnio kupowali meble salonowe do swojego mieszkania i z tego co wiem to zamawiali w sklepie Burzyńscy meble. Widać, że są bardzo solidnie wykonane i do tego ładnie się prezentują. Przeglądałam stronkę i mają tam spory wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość