Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Dyskusje, Rozrywka
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Postautor: anettka » 27 kwie 2018, 17:01

Hej :) Jak często zdarza się Wam wyjeżdzać z większą grupą znajomych ( około 12 osób ) ? Planujemy juz od jakiegoś czasu wypad w Alpy lub do Włoch. Ponieważ każdy z nas sporo pracuje, nie mamy czasu na to by taką kilkudniową wycieczkę zorganizować samodzielnie. Rozglądałam się już w temacie sprawdzonych touroperatorów i wpadła mi w oko oferta biura primoris. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług?
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Postautor: Piotr30 » 04 lip 2018, 13:48

A nie lepiej załatwić taki wyjazd na własną rękę? W końcu zabukowanie hotelu i zorganizowanie transportu to jakaś wielka filozofia nie jest :)
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Postautor: Marek87 » 04 lip 2018, 14:11

też o tym pomyślałem. Zerknijcie sobie tu. Cennik wynajmu autokarów wcale taki zawrotny nie jest.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Postautor: wschodnia5 » 02 paź 2018, 21:38

A wybieracie sie na jakies zagraniczne wakacje? Tutaj https://www.ewakacje.pl/oferta/dominikana-last-minute/ patrzylismy na wakacje na Dominikanie. Taki wyjazd na pewno bylby czyms fajnym. Teraz jest wiele ofert last minute. Takie wakacje mozna kupic niedrogo a to na pewno bedzie niezapomniany wyjazd. Zdecydowanie jesli jechac na taki wypad to za granice.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Wyjazd z przyjaciółmi - jakie biura podróży organizują wyjazdy grupowe

Postautor: Ela78 » 13 paź 2018, 16:57

Myślę że w każdym biurze podróży są oferty wczasów grupowych. Jest tyle fajnych ofert że nie powinno być z tym problemu. My z mężem długich dyskusjach z mężem zdecydowaliśmy się na wykupienie wczasów w Czarnogóra tym bardziej że teraz mają świetne oferty w super cenie, sami zobaczcie https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... nogora.htm i jak nie skorzystać ja ceny są kuszące. A taka okazja może się już nie trafic.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość