ubrania ze sklepów stacjonarnych, czy przez internet?

Dyskusje, Rozrywka
Marynak66
Forumowicz
Forumowicz

Re: ubrania ze sklepów stacjonarnych, czy przez internet?

Postautor: Marynak66 » 22 cze 2018, 15:57

Wydaje mi sie, że bardzo często oferty sklepów internetowych, chociażby takich jak ten https://www.sinfashion.pl/ są o wiele korzystniejsze niż to co oferują nam te stacjonarne. Uważam, że jeśli znajdziemy coś co nam sie podoba w sklepie online to warto kupić taką rzecz, ponieważ stacjonarnie możemy nie znaleźć czegoś podobnego!

Ada33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ada33 » 26 cze 2018, 12:19

Jednak jakby nie patrzeć wybór odzieży w sieci jest znacznie większy. Moim zdaniem na pewno na uwagę zasługuje oferta młodzieżowych ciuchów, dostępnych na https://preorder.pl/el-polako . Są tam dostępne świetnej jakości spodnie, czapki i różnego typu akcesoria i na pewno każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.
zakochany.kundel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zakochany.kundel » 27 cze 2018, 11:00

Ja od pewnego czasu kupuję tylko przez internet, nawet stroje kolarskie ;) Ale najpierw je sprawdzam, tak jak tutaj :)
mikus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mikus » 27 cze 2018, 11:37

Raczej przez Internet, kiedyś lubiłem nawet polatać po sklepach, teraz robię to tylko wtedy, kiedy koniecznie muszę coś przymierzyć.
pauli
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pauli » 30 cze 2018, 23:11

Sklepy stacjonarne mają potężną zaletę, można przymierzyć ubranie przed kupnem, jednak kolejną opcją są jeszcze second handy, które łącza najlepsze cechy sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Katowicki ciucholand https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/ posiada zawsze wiele modnych ubrań.
kabix179
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kabix179 » 11 lip 2018, 09:50

Dla siebie kupuję w sklepach stacjonarnych a czasami też się zdarzą zakupy online. Jeżeli chodzi o mojego męża to tylko przez internet, ponieważ ma on sporą nadwagę i nie chce wychodzić z domu bo się wstydzi. Ostatnio kupiłam spodnie dla niego w sklepie https://bmc-zone.pl/pl/spodnie_spodnie-dla-puszystych. Jest bardzo z nich zadowolony, bo wreszcie jakieś spodnie układają się jak należy. Polecam popatrzeć.
Andre36
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Andre36 » 24 lip 2018, 23:38

Ubrania dla konsyliarzy to niezwykle ważna sprawa. Skoro szukasz tego typu towaru to MyScrubs.eu jest kapitalnym wyborem. Bluzy sanitarne to w niniejszym sklepie bardzo popularny wyrób. Wybierz najtrafniejsze produkty w najlepszej cenie. Produkty do zakupu w internecie.
monimm82
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: monimm82 » 25 lip 2018, 19:11

Ja tam nie ma nic do jednego rodzaju zakupów, a także do drugiego. Robie chętnie i tak i tak zakupy odzieżowe. Nawet myślę, nad otwarcie własnego biznesu związanego z odzieżą. Znajoma podesłała mi już namiar na odzież dziecięca hurt może we dwójkę spróbujemy, to zawsze raźniej jest. A w sumie we wszystko jak widać można zapatrywać się przez internet.
kowalik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kowalik » 01 sie 2018, 13:36

Ja zdecydowanie bardziej wolę kupować ubrania przez Internet. Z wyborem rozmiaru nie mam kłopotu (zresztą i tak zawsze bezpłatnie można zwrócić albo wymienić na inny rozmiar) + można spotkać cenowe perełki. Często robię zakupy w sklepie https://www.modi4moda.com/ i bardzo Wam polecam ten punkt. Mają fajne, modne ciuchy za dosłownie grosze! Znajdziecie tam dosłownie wszystko: sukienki, spódniczki, bluzki, komplety, kurtki, dodatki, biżuterię itd. Można się ubrać od stóp do głów :)
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Karolcia12 » 01 sie 2018, 15:58

Zależy jakie i za jaką kwotę :p ale coraz bardziej przekonuje się do sklepów internetowych.
marzena56
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marzena56 » 12 sie 2018, 11:13

Różnie, czasem taniej jest w sklepach internetowych a czasem w stacjonarnych.

Forumowicz

Postautor: wudu » 13 sie 2018, 12:30

Wolę przez neta robić zakupy. Zawsze jest możliwość zwrotu, a jest zdecydowanie większy wybór :)
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Vectra34 » 13 sie 2018, 15:57

Zakupy przez internet to przyjemność. Jest więcej czasu na zastanowienie, a zakupy moge robić popijając kawusie z poziomu fotela ;) Do tego jeszcze zawsze udaje mi sie trafić na ciekawa okazje, tak jak i teraz szukając kaloszy dla dzieci, trafiłam do sklepu https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-dzieciece_Kalosze-dzieciece-416.html , gdzie nie dość, że ceny niskie, to jeszcze modele kolorowe i wesołe, w sam raz dla maluszków.
kapusciak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kapusciak » 13 sie 2018, 23:24

Ze sklepów stacjonarnych bo ważne jest by przymierzyć przed zakupem
huteran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: huteran » 20 sie 2018, 22:30

Zdecydowanie sklepy internetowe wygrywają ;) Wystarczy spojrzeć na ofertę sklepu Merg.pl, zwłąszcza Panie mają tu zego szukać, przykładem jest choćby ta sukienka:
Obrazek
Można znaleźc tu mnóstwo ciekawych produktów ;)

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”