Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Dyskusje, Rozrywka
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: pawelek34 » 05 kwie 2018, 08:52

Witam wszystkich forumowiczów :)

Pomimo tego, że mało się udzielam to dużo czytam (jestem na forum od 2016 roku) i często spotykam się z różnymi opiniami na temat firmowych imprez integracyjnych. Zdarza się, że te opinie są negatywne i zastanawiam się dlaczego tak jest. W każdym bądź razie – chciałbym wyrazić swoją opinię na ten temat.
Jestem osobą prowadzącą tak zwany software house, czyli po prostu firmę informatyczną. Zatrudniam 12 osób, które bardzo ciężko pracują przy komputerach. Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda ta praca, to szczerze nie ma pojęcia jak męczące psychicznie potrafi być 8h przed komputerem rozwiązując jakiś problem programistyczny. Ale nie o tym mowa! Moi pracownicy pracują naprawdę bardzo dobrze, niestety przez styl swojej pracy są nierzadko zmęczeni psychicznie i wręcz wypaleni (dodam, że o dobrych programistów jest naprawdę ciężko, trudno też ich utrzymać, bo ktoś inny zaproponuje lepszą stawkę). Postanowiłem, że jakoś ich rozruszam i zorganizuję im wyjazd integracyjny – niech odpoczną, zrelaksują się i naładują baterie.
Znalazłem w internecie firmę http://www.inspe-grupa.pl/, która zajmuje się właśnie organizacją m.in. firmowych integracji. Powiem tak – było świetnie. Wystarczył jeden odpowiednio zorganizowany dzień, by odczuć różnicę w pracy. Moi pracownicy od razu zaczęli lepiej pracować i co najważniejsze – chodzili uśmiechnięci, bo dodatkowo wzrosły im morale. Wystarczyło zorganizować wypad integracyjny, by było o niebo lepiej. Wiadomo, trzeba też ogarnąć dobrą firmę eventową, bo inaczej to będzie klapa, i nie będzie się to różniło niczym od zwykłego wypadu na miasto. Dlatego też polecam to, z czego sam skorzystałem.

Pozdrawiam wszystkich szefów i pracowników :)
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: koja » 17 kwie 2018, 10:48

Zgadzam się w 100%, w każdej firmie taki firmowy wyjazd to genialny pomysł, nie bez powodu jak już raz się na taki pojedzie to co jakiś czas są robione powtórki. U nas byliśmy już 4 razy, średnio co dwa lata, w różne miejsca świata jeździmy, nie ograniczamy się do Polski. Ostatnio to była Praga, 4 dni, wyjazd zorganizowało nam biuro https://www.wyjazdydlafirm.pl/. Wszyscy wrócili zadowoleni, z naładowanymi akumulatorami i chęcią do pracy. Wiadomo też, że integracja dzięki temu o wiele większa, milej się pracuje, zespół robi się bardziej zgrany.
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: szal » 15 maja 2018, 11:36

W każdej firmie przydadzą się takie imprezy. My zazwyczaj wtedy korzystamy ze sprawdzonego cateringi Catering Arts, którzy mają już doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Zawsze wypadają super.
rybka_nemo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, 15:19

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: rybka_nemo » 17 maja 2018, 15:26

a ja uwielbiam takie imprezy :)
Maro99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:55

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: Maro99 » 24 maja 2018, 13:56

Jeżeli masz cenny personel w korporacji i planujesz żeby był lepiej zgodny ze sobą, to najsłuszniejszym pomysłem będzie skombinować imprezy integracyjne w rozmaitej postaci. Ja tak uczyniłem i szczerze polecam. Jestem dumny z mojego teamu, ponieważ dzisiaj stanowimy spójną ferajną. Co jakiś czas razem wychodzimy zabawić się. Zalecam agencja eventowa wrocław.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: kaszka6 » 29 maja 2018, 12:58

Ja również lubię imprezy integracyjne. Choć tak naprawdę zależy jakie. Bo jeżeli mamy siedzieć w lokalu, to niekoniecznie takie spędzanie czasu jest dla mnie atrakcyjne. Ale jeśli ma to być np tego rodzaju firmowy wyjazd, to jestem jak najbardziej za :)
Antoska55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:05

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: Antoska55 » 16 maja 2019, 15:18

Integracja pracowników to bardzo ważna kwestia, dzięki temu będziecie mieli zgrany zespół, który będzie osiągał dobre wyniki. Co do tego to również warto przemyśleć system benefitowy, coraz więcej firm stawia na tego typu rozwiązania. Zobaczcie sobie tu propozycje od firmy https://nais.pl Możecie liczyć tu na bardzo rozbudowany system nagradzania dla firm, również wygodny dla samych pracodawców.
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: mol5 » 29 maja 2019, 12:10

strzelcowopolskich
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:55

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: strzelcowopolskich » 30 maja 2019, 11:59

Moim zdaniem fajnym rozwiązaniem jest gra w Paintball.

My się właśnie w taki sposób integrujemy i jednocześnie super bawimy.
Nauka pracy w grupie, komunikacji i szybkiego myślenia - to przede wszystkim.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić poligon pod Krakowem z niebanalnymi scenariuszami.

Poniżej link :

www.activepaintballkrakow.pl
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: Roxi » 28 sie 2019, 08:41

Moim zdaniem takie imprezy są super jeśli są dobrze zorganizowane. Nie można na przykład zapominać o cateringu. Bez tego ani rusz :) Poczytajcie o Cateringu Domaniowskim: http://cateringdomaniowski.pl/o-nas/. Myślę, że to będzie dobry wybór.
monika6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 15 lip 2017, 21:27

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: monika6 » 31 sie 2019, 10:13

Dobra organizacja imprezy to klucz do sukcesu, dlatego warto zgłaszać się do kogoś kto się na tym zna https://imprezy-integracyjne-ambiente.pl/ i organizować dobre imprezy integracyjne, które nas trochę odciągnąć od monotonnej pracy :)
piotrek21
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 10 cze 2013, 12:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje zdanie o firmowych imprezach integracyjnych

Postautor: piotrek21 » 17 gru 2019, 21:55

Jak widać jest wiele pomysłów na takie imprezy integracyjne Musisz tylko się zastanowić, jaki rodzaj zabawy pozwoli dobrze spędzić czas twoim pracownikom. Może się okazać, że np. nie wszyscy w danym czasie mają ochotę na paintball. Jeśli masz problem z organizacją takiego wyjazdu to zawsze możesz skorzystać z gotowej oferty danego obiektu wypoczynkowego lub agencji PR.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość