Rehabilitacja

Dyskusje, Rozrywka
aubameyang
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2018, 18:45

Re: Rehabilitacja

Postautor: aubameyang » 23 lip 2018, 18:46

Trzeba szukać prywatnie, ta z NFZ jest tragiczna
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Rehabilitacja

Postautor: Lilka2 » 17 wrz 2018, 14:37

Jeśli macie dolegliwości ze stawami, kręgosłupem czy kolanami to polecam skonsultować się z profesjonalistami. Zajrzyjcie tutaj: http://www.rehabilitacje.org/ Miałam rozmiękczoną kość w kolanie, myślałam, ze może pomóc mi tylko przeszczep kolana, a tu taka niespodzianka. Krakowscy lekarze dali radę więc uważam, że są godni polecenia
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:01

Re: Rehabilitacja

Postautor: Madameadame2 » 09 paź 2018, 09:06

Tu już zależy od tego co wam się dzieje. Rehabilitacje mogą być przerózne i dotyczyć różnych problemów. Może po prostu wystarczy odpowiednie podejście do kontuzji. Produkty od https://yellowsport.pl mogą na pewno się przydać. Mają oni specjalne żele, kompresy, bandaże i wiele innych produktów, także profesjonalnych stosowanych z fizjoterapii
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Rehabilitacja

Postautor: gregorekrk » 12 paź 2018, 10:35

Ja wykonuje ćwiczenia na wałek rehabilitacyjny 12×30, polecił mi go syn, który używa takiego wałka w przedszkolu podczas zajęć gimnastyki. Problemy ze stawami od razu zniknęły :)
Awatar użytkownika
Kiara3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2018, 18:16

Re: Rehabilitacja

Postautor: Kiara3 » 15 paź 2018, 16:36

A jak leczyć szumy uszne? Macie w tym zakresie jakieś doświadczenie? Czy te szumy uszne leczenie jest ok?
dari112
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2018, 15:24

Re: Rehabilitacja

Postautor: dari112 » 17 paź 2018, 15:27

Bardzo cenię sobie dobrą i skuteczną rehabiltiację dlatego jeżdżę do sprawdzonych miejsc. Jednym z nich jest ośrodek rehabilitacyjny Panorama. Jeżdżę tam regularnie dzięki czemu stan zdrowia jest zdecydowanie lepszy niz wcześniej.
poztywny2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2018, 20:34

Re: Rehabilitacja

Postautor: poztywny2 » 18 paź 2018, 22:58

Sądzę, że powinieneś spróbować w szczególności zabiegów fizykoterapeutycznych i masaży. Zabiegi typu magnetronik, tens , laser na pewno przyniosą pozytywne efekty. Jeżeli chodzi o masaż, myślę, że najbardziej może Ci pomóc masaż sportowy, rozluźniający i klasyczny. Solidna rehabilitacja jest w Sport-Klinice, bardzo dobrzy fizjoterapeuci i nowoczesny, profesjonalny sprzęt. Ja również korzystam z rehabilitacji w Sport-Klinice, wybrałem się tam, bo cierpiałem na bóle bioder. Po pół roku systematycznych zabiegów odczuwam wyraźne poprawy. Szczerze Ci polecam Sport-Klinikę.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Rehabilitacja

Postautor: gregorekrk » 19 paź 2018, 13:37

Ja w dzieciństwie miałem problem ze stawem skokowym, którego ból doskwiera mi do tej pory. Znajoma poleciła mi wybranie się do rehabilitacja domowa kraków i jest już dużo lepiej :) Obecnie korzystam z takiej pomocy jak terapia manualna kraków i z dnia na dzień jest coraz lepiej :ok:
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Rehabilitacja

Postautor: DorisAxline » 21 paź 2018, 13:09

tu https://all-med.pl/gabinety/medycyna-sportowa/ masz namiar na lekarza medycyny sportowej, mi pomógł
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Rehabilitacja

Postautor: barbab » 22 paź 2018, 17:33

Wiele też zależy od tego, gdzie szukacie fizjoterapeuty? Jeżeli chodzi o fizjoterapia kraków, to ja na pewno mogę wam polecić Centrum Medyczne DaVinci - można przede wszystkim umówić się na szybki termin i liczyć na profesjonalne podejście do tematu.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Rehabilitacja

Postautor: Manuela » 23 paź 2018, 10:33

Ja od lat leczę się w tej samej klinice ortopedii i rehabilitacji w Zakopanem i wszystko na nfz
Awatar użytkownika
MiniAnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:00

Re: Rehabilitacja

Postautor: MiniAnia » 05 lis 2018, 12:04

Wydaje mi się, że w tych czasach to już nie problem znaleźć dobrego specjalistę. Jest tyle młodych osób po studiach, które chcą być lekarzami i mają dużo świeżej wiedzy w głowie, że powinniśmy stawiać właśnie na młode pokolenie lekarzy. Mają w sobie więcej samozaparcia w dążeniu do celu i dlatego chcąc zostać specjalistami dobrze wykonują swoją pracę. Najłatwiej znaleźć odpowiedniego lekarza na https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/ kilkakrotnie korzystałam już z tej strony i umawiałam się przez nią na wizyty w swoim mieście.
RadekKK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2018, 11:26

Re: Rehabilitacja

Postautor: RadekKK » 15 lis 2018, 12:21

Chyba nie do końca się zgodzę, że nie trudno znaleźc specjalistę od rehabilitacji. Często ludzie robią tylko jakieś kursy, na których nie wiele mogą się nauczyć. Jeśli szukacie gabinetu oferującego rehabilitację to warto sprawdzić kompetencje rehabilitanta i to, jakim sprzętem dysponuje. Każdy dobry gabient powinien być wyposażony w aparaty do elektroterapii, magnetoterapii i laseroterapii. Sprawdźcie to zanim zdecydujecie się poddać zabiegom.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Rehabilitacja

Postautor: gregorekrk » 19 lis 2018, 11:34

Bardzo lubię grać w piłkę nożną ze znajomymi, ale czasem kiedy gra się bardzo zaostrza to potrafię się nabawić kontuzji :( Ostatnio skorzystałem z rehabilitacja kraków i jestem bardzo zadowolony z ich usługi. W krótkim okresie czasu przywrócili mnie do grania na boisku i teraz mogę strzelać piękne bramki :D
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Rehabilitacja

Postautor: Mermagda0 » 23 lis 2018, 09:11

Takie kontuzje się każdemu zdarzają, czasami wystarczy raz na rok wyjść własnie zagrać w piłkę i już możemy mieć nieszczęśliwy wypadek. Na takie problemy przydadzą się specjalne opaski, bandaże, może też kompresy od https://yellowsport.pl W tym internetowym sklepie medycznym na pewno znajdziecie rozwiązanie na wiele kontuzji i urazów.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość