pielgrzymka do jakiego kraju

Dyskusje, Rozrywka
hanka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 21:38

Re: pielgrzymka do jakiego kraju

Postautor: hanka » 23 sty 2018, 21:46

Na pewno warto wybrać się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej bo kolebka chrześcijaństwa. Zobacz sobie jakie oferty mają biura organizujące takie wyjazdy (https://oferia.pl/wykonawcy/sport-turystyka/turystyka) Kilka razy już się przekonałam, że takie małe lokalne biura podróży mają czasem lepszą ofertę niż te duże biura podróży, które mają swoje oddziały w całej Polsce. Ostatnio moi znajomi całą swoją rodziną z okazji świąt Bożego Narodzenia pojechali właśnie do Jerozolimy, żeby tam na miejscu uczestniczyć w obchodzeniu świąt bożego narodzenia. Oglądałam zdjęcia i bardzo fajnie to wyglądało, bo wszędzie były tłumy kolorowych turystów z całego świata. Imjedziemy większą grupą tym możemy negocjować niższą cenę za usługę.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: pielgrzymka do jakiego kraju

Postautor: pawi » 28 sty 2018, 19:30

Zależy ile masz pieniędzy, ja byłam na pielgrzymce w lourdes i bardzo mi się podobało, jest to cudowne miejsce i masa atrakcji do zwiedzenia
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: pielgrzymka do jakiego kraju

Postautor: pawi » 30 sty 2018, 22:32

Wybrałem biuro podroży http://www.camino.travel.pl/ zainteresowała mnie ich oferta, oraz atrakcyjne ceny, dzięki temu, że jest to polska firma, to można bezproblemowo się z nimi dogadać, by wszystko było zapięte na ostatni guzik
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: pielgrzymka do jakiego kraju

Postautor: sera33 » 26 cze 2019, 15:06

Mi się marzy pielgrzymka ziemia święta. Nigdy tam nie byłem, a naprawdę chciałbym zwiedzić to miejsce. Polecacie jakieś biuro turystyczne?

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość