Prezent dla faceta

Dyskusje, Rozrywka
Mataka
Level 1
Level 1

Prezent dla faceta

Postautor: Mataka » 18 sty 2018, 12:51

Prezent dla faceta, mhm, jak nie ma jakiegoś hobby to może być ciężko, ale pomyślmy. Jako facet chciałbym na przykład pobawić się z przyjaciółmi w coś takiego http://extremepaintball.pl/galeria/ , wydaje mi się to świetne, nigdy nie próbowałem, a chciałbym. Może pomyśl o czymś takim dla faceta, jest to taka męska rozrywka więc pewnie będzie zadowolony.

vika
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prezent dla faceta

Postautor: vika » 02 lut 2018, 22:11

Ja z moimi facetami nie mam problemu jeśli chodzi o prezenty. zarówno syn jak i mąż interesują się motoryzacją i wiem, że zawsze ucieszy ich jakiś gadżet związany z marką Kawasaki.
Takie prezenty można kupić w sklepie kawasaki motocykle
daria12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: daria12 » 07 lut 2018, 10:29

Z tym prezentem motoryzacyjnym to zawsze jest jakiś pomysł, bo nawet jeżeli facet nie ma jakiegoś specyficznego hobby, to samochodem często dojeżdża do pracy. Można pomyśleć o różnych dodatkach. Np. alkomacie.
Tutaj jest przystępnie opisane, jak wybrać takie urządzenie. http://mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow Coś takiego jest chyba bardziej przydatne niż np. kamerka samochodowa.
pauli
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pauli » 07 lut 2018, 18:55

Ubrania to naprawdę dobry pomysł na prezent, nie jest trudno je kupić, bo są blogi, dzięki którym bez problemu je się dobierze, tak naprawdę wystarczy tylko znać rozmiar, oraz wejść na blog http://www.otoli.pl/czy-proponowane-sa-koszulki-punk/ by sprawdzić co jest teraz modne
kiffi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiffi » 17 lut 2018, 13:46

ooo taka kamerka to na prawdę fajny pomysł, ja popieram. Sam mam na oku taką podwójną - http://xblitz.pl/produkt/podwojna-kamer ... litz-p600/ na przód i tył.. Super sprawa, teraz na drogach to na prawdę przydatny gadżet
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 17 lut 2018, 20:09

Mataka pisze:Prezent dla faceta, mhm, jak nie ma jakiegoś hobby to może być ciężko, ale pomyślmy. Jako facet chciałbym na przykład pobawić się z przyjaciółmi w coś takiego , wydaje mi się to świetne, nigdy nie próbowałem, a chciałbym. Może pomyśl o czymś takim dla faceta, jest to taka męska rozrywka więc pewnie będzie zadowolony.

Jak nigdy nie byłeś to koniecznie zbieraj ekipę i idźcie! mega zabawa i bardzo wciągające hobby. Ja byłem na paintballu piewszy raz jakieś 8 lat temu jak nie był on jeszcze super popularny i od tamtego czasu średnio 2 razy w miesiacu robimy wypad ekipą. Mamy już własny sprzęt od ciuchów po markery. Jak złapiesz bakcyla to też bedziesz maniakiem :D

daria12 pisze:Z tym prezentem motoryzacyjnym to zawsze jest jakiś pomysł, bo nawet jeżeli facet nie ma jakiegoś specyficznego hobby, to samochodem często dojeżdża do pracy. Można pomyśleć o różnych dodatkach. Np. alkomacie.
Tutaj jest przystępnie opisane, jak wybrać takie urządzenie.Coś takiego jest chyba bardziej przydatne niż np. kamerka samochodowa.

A nie wystarczy dobry elektrochemiczny alkomat z niedużą tolerancją błędu pomiaru? Mi tak doradzili w militaria .pl w salonie jak kupowałem swojego i ani razu mnie jeszcze nie zawiódł.
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 lut 2018, 12:42

Jural pisze:
Mataka pisze:Prezent dla faceta, mhm, jak nie ma jakiegoś hobby to może być ciężko, ale pomyślmy. Jako facet chciałbym na przykład pobawić się z przyjaciółmi w coś takiego , wydaje mi się to świetne, nigdy nie próbowałem, a chciałbym. Może pomyśl o czymś takim dla faceta, jest to taka męska rozrywka więc pewnie będzie zadowolony.

Jak nigdy nie byłeś to koniecznie zbieraj ekipę i idźcie! mega zabawa i bardzo wciągające hobby. Ja byłem na paintballu piewszy raz jakieś 8 lat temu jak nie był on jeszcze super popularny i od tamtego czasu średnio 2 razy w miesiacu robimy wypad ekipą. Mamy już własny sprzęt od ciuchów po markery. Jak złapiesz bakcyla to też bedziesz maniakiem :D

Tylko sprzęt do paintballa jest niestety bardzo drogi... A jak się chce jeździć regularnie to chyba średnio się to opłaca wypożyczając? Jak to jest?

Jural pisze:
daria12 pisze:Z tym prezentem motoryzacyjnym to zawsze jest jakiś pomysł, bo nawet jeżeli facet nie ma jakiegoś specyficznego hobby, to samochodem często dojeżdża do pracy. Można pomyśleć o różnych dodatkach. Np. alkomacie.
Tutaj jest przystępnie opisane, jak wybrać takie urządzenie.Coś takiego jest chyba bardziej przydatne niż np. kamerka samochodowa.

A nie wystarczy dobry elektrochemiczny alkomat z niedużą tolerancją błędu pomiaru? Mi tak doradzili w militaria .pl w salonie jak kupowałem swojego i ani razu mnie jeszcze nie zawiódł.

A ile takie cudo kosztuje?
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pepperoni » 06 mar 2018, 12:04

Alkomat na pewno dla kierowcy super rzecz, jak ktoś szuka to polecam ten artykul sobie przeczytać https://mbrokers.pl/motoryzacja/aktualn ... alkomatow/
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 12 mar 2018, 20:09

marcowy pisze:Tylko sprzęt do paintballa jest niestety bardzo drogi... A jak się chce jeździć regularnie to chyba średnio się to opłaca wypożyczając? Jak to jest?

ale myślę że każdy kto zaczął chodzić na piantball powinine sobie chociaż kupić tą maskę, widziałam naprawdę odrażające sceny co ludzie robią w tych maskach, dlatego zawsze się cieszę że mam swoją.

marcowy pisze:A ile takie cudo kosztuje?

myślę że z takiej lepszej półki 400-500 zl
palak
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: palak » 15 mar 2018, 20:23

Witajcie wszyscy forumowicze. Mam mały problem z prezentem dla mojego ukochanego mężczyzny. Ostatnio znalazłam w internecie coś takiego jazda Ferrari F430 i zastanawiam się czy mu się spodoba. Nadmienię, że jest on wielkim fanem motoryzacji :) co sądzicie o tym
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 18 mar 2018, 22:17

piksi pisze:
marcowy pisze:Tylko sprzęt do paintballa jest niestety bardzo drogi... A jak się chce jeździć regularnie to chyba średnio się to opłaca wypożyczając? Jak to jest?

ale myślę że każdy kto zaczął chodzić na piantball powinine sobie chociaż kupić tą maskę, widziałam naprawdę odrażające sceny co ludzie robią w tych maskach, dlatego zawsze się cieszę że mam swoją.

maska to mus, nie trzeba nic robić - w to się oddycha podczas wysiłku a więc taka maska z wypożyczalni to siedlisko bakterii!

piksi pisze:
marcowy pisze:A ile takie cudo kosztuje?

myślę że z takiej lepszej półki 400-500 zl

i z takim alkomatem mamy 100% pewności, że pokaże nam czy możemy usiąść za kierownicą bez przypału?

palak pisze:Witajcie wszyscy forumowicze. Mam mały problem z prezentem dla mojego ukochanego mężczyzny. Ostatnio znalazłam w internecie coś takiego jazda Ferrari F430 i zastanawiam się czy mu się spodoba. Nadmienię, że jest on wielkim fanem motoryzacji :) co sądzicie o tym

dla mnie takie prezenty były czymś w stylu "masz, pojeździj przez chwilę bo i tak nie kupisz nigdy takiego auta"... lepiej chyba komuś kupić jakiś fajny gadżet. Np zegarek czy coś. Każdy facet ucieszy się z zegarka ;)
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 20 mar 2018, 11:41

marcowy pisze:maska to mus, nie trzeba nic robić - w to się oddycha podczas wysiłku a więc taka maska z wypożyczalni to siedlisko bakterii!

Dokładnie. Nawet dezynfekcja tych wypożyczanych średnio mnie przekonuje do korzystania z nich. Maska kosztuje koło 250zł jakoś i staracza na lata. W militaria.pl jest ich bardzo duzo i dla amatorów kompletnych i dla tych co maja juz iles godzin za soba w paitnballu.

palak pisze:Witajcie wszyscy forumowicze. Mam mały problem z prezentem dla mojego ukochanego mężczyzny. Ostatnio znalazłam w internecie coś takiego jazda Ferrari F430 i zastanawiam się czy mu się spodoba. Nadmienię, że jest on wielkim fanem motoryzacji :) co sądzicie o tym

Fajnie fajnie, ale to kupa kasy z tego co sie orientuje za jakies 10min jazdy. Chyba wolałbym (ja przynajmniej) taki pistolet militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml ;) cenowo chyba podobnie, a przynjamniej bede mial na X czasu :)
marcowy pisze:dla mnie takie prezenty były czymś w stylu "masz, pojeździj przez chwilę bo i tak nie kupisz nigdy takiego auta"... lepiej chyba komuś kupić jakiś fajny gadżet. Np zegarek czy coś. Każdy facet ucieszy się z zegarka ;)

Zegraki to spory wydatek ale nawet ze spodni bym się bardziej ucieszył gdyby były porządne, jak te np. militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml
FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: FrankieeFran » 21 mar 2018, 09:06

Ja to mojemu już nie kupuje żadnych zegarków, porfetlów itp. Wszystko to ma. Trzeba kierować się bardziej hobby i zainteresowaniami. Mój to bardzo lubi sporty walki, na szczęście nie uprawia, ale ogląda. Teraz już rzadziej ogląda KSW tylko powtórki bo wkurza go to, że trzeba tyle płacić żeby zobaczyć to w TV. Dlatego też kupuje mu bilety na najbliższą galę KSW 43 https://www.alebilet.pl/bilety/ksw_43 Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent to ten na pewno będzie trafiony.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 23 mar 2018, 11:43

A może warto by kupić dobrej jakości shaker ? Ostatnio widziałam ciekawy shaker który miksuje i jest dobry do robienia koktajli z odżywek typu białko czy inne suplementy, choć nadaje się także do robienia omletów czy zupek dla niemowlaków. To dość nowe rozwiązanie, choć proste https://promixx.com.pl/. Polecam bo jest niezastąpiony i można go brać na treningi, w pracy, podróży.
MacieX822
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MacieX822 » 23 mar 2018, 16:30

Paintball jak najbardziej jest dobrym pomysłem ;D Ja jeszcze mogę coś polecić tak z własnego, męskiego doświadczenia. Jakbyście chcieli po prostu coś zamówić, jakąś praktyczną rzecz na prezent to może niech to będzie zestaw barberski? Sporo wybór takich rzeczy znajdziecie w sklepie https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ Jest to idealna opcja dla każdego brodacza, więc jak facet ma brodę/wąsy to na pewno będzie zadowolony z takiego zestawu :D

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”