Organizacja firmowego eventu?

Dyskusje, Rozrywka
Igor567
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2018, 11:42

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Igor567 » 25 maja 2018, 11:46

Lubię imprezy firmowe, sam na nie kiedyś chodziłem i dlatego wiem jak ważne są dla ludzi pracujących w danym przedsiębiorstwie. Jest to jedyna szansa na bliższe zapoznanie się a może niekiedy na przyjaźnie. Jako, że dziś sam jestem szefem w firmie to zdecydowanie mogę polecić Wam firmę http://www.starstone.pl - korzystam z ich usług jakiś czas i jestem zadowolony. Teren Śląska ale i również województwo małopolskie/opolskie.
Bazylia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 03 sie 2017, 17:45

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Bazylia » 01 cze 2018, 05:51

Pomysł z namiotem uważam jest bardzo fajny. Zwykle imprezy firmowe to jakieś bankiety, wyjazdy. A gdyby tak wynająć namiot ogrodowy i zrobić coś w rodzaju rodzinnego grilla to mogłoby ocieplić atmosferę i zacieśnić relacje między pracownikami. Ważne tez jest, ile osób ma być na takiej imprezie. W mniejszym gronie zawsze łatwiej się zaprzyjaźnić ze wszystkimi.
Maro99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:55

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Maro99 » 22 cze 2018, 14:32

Gdy posiadasz porządny personel w przedsiębiorstwie oraz pragniesz by był lepiej spójny ze sobą, to najsłuszniejszym zamysłem będzie zorganizować imprezy integracyjne w odmiennej formie. Ja tak zrobiłem i szczerze zalecam. Jestem zadowolony z mojego zespołu, albowiem dzisiaj jesteśmy spójną ferajną. Co jakiś okres wspólnie wychodzimy zabawić się. Polecam fxevents.pl.
weronka74
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2018, 21:30

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: weronka74 » 23 cze 2018, 21:45

najlepiej zlecić to profesjonalistom
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Vectra34 » 29 cze 2018, 18:45

Zgadzam sie, nikt nie zrobi tego lepiej , jak profesjonalna agencja zajmująca sie organizowaniem eventów np. w Gdańsku. Nie chcielibyście odwiedzić tego przepieknego miasta? Tu trudno znaleźć czas na nudę. Świetna firmą zajmująca się organizacja eventów w Gdańsku jest event concept, agencja zajmująca sie tym juz wiele lat, zatem z powodzeniem mozna im dac wolna rekę w przygotowaniu eventu dla firmy.
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 06 lip 2018, 13:28

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: goralkaUla » 16 lip 2018, 09:46

Urozmaiceniem na imprezie firmowej super byłoby wynajem fotolustra rzeszów albo fotobudka rzeszów.
Obejrzyj ich ofertę, na ich stronie są zdjęcia z takich imprez. Polecam! :hurra:
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Vectra34 » 02 sie 2018, 14:12

Proponuję wynajęcie firmy zajmującej sie organizacja eventów Starstone http://www.starstone.pl/ Organizują bankiety i gale, imprezy firmowe w Katowicach, integracyjne czy promocyjne. To firma z ludźmi pełnymi pasji, a przede wszystkim z ogromną wiedzą w tym temacie. Widząc jak ciężką maja pracę, nigdy nie podjęłabym sie zorganizowania eventu dla firmy, nie dałabym rady.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Roxi » 06 sie 2018, 09:05

Myślę, że całkiem dobrym wyborem będzie organizacja eventów warszawa. Najlepiej takie zadanie zlecić właśnie specjalistom, którzy mają duże doświadczenie w organizacji takich wydarzeń. Dzięki temu nie musicie o nic martwić się na własną rękę. Wszystkim zajmą się profesjonaliści.
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Alexa555 » 22 sie 2018, 14:34

Jeśli zauważasz przepracowanie oraz marzysz spokoju, z dala od wszystkich i miejskiego gwaru to doskonałym środowiskiem jest hotel Mikorzyn. Jest tam multum zachęt oraz malownicza przyroda, która wypełni Cię żywością. W moim przypadku tak było, że wyjechałam z rodziną i odpoczęłam w 100 %. Rekomenduję wszystkim spracowanym hotelmikorzyn.pl.
Maro99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:55

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Maro99 » 23 sie 2018, 23:09

Jeśli posiadasz porządny team w przedsiębiorstwie i pragniesz aby był bardziej zgodny ze sobą, to najsłuszniejszym zamysłem będzie przygotować imprezy integracyjne w przeróżnej postaci. Ja tak zrobiłem i rzeczywiście polecam. Jestem zadowolony z mojego zespołu, ponieważ dzisiaj jesteśmy dobraną paczką. Co pewien okres wspólnie wychodzimy zabawić się. Rekomenduję fxevents.pl.
gozan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:40

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: gozan » 24 sie 2018, 10:41

poradzicie mi proszę jakąś firmę organizującą eventy dla firm?
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: koja » 25 wrz 2018, 13:02

Można wszystko samemu zorganizować, w naszej firmie tak robimy, burza mózgów i decyzje podjęte. A za zaoszczędzoną kasę (bo firmie trzeba by było zapłacić przecież) fundujemy jakąś dodatkową atrakcję. Raz to był sushi stół, drugim razem fotobudka. I drugi pomysł bardziej trafiony bo sushi się zjadło i tyle z tego a z budki mamy super zdjęcia na pamiątkę. Tak jak i na weselach tak i na firmowych eventach się sprawdza. Polecam też SMOVE FBOX MIRROR, czyli fotolustro dobrego producenta. Działa na podobnej zasadzie jak fotobudka z tymże na zdjęciu widać całe sylwetki.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: gregorekrk » 15 paź 2018, 09:37

Nasza firma korzystał z usług wynajem mebli eventowych. Zawsze wywiązują się z warunków umowy i jeszcze nigdy się na nich nie zawiedliśmy :ok:
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Pestka » 16 lis 2018, 14:03

No własnie na takich eventach przydaja się różnego typu atrakcje. My chyba na następną impreze integracyjna wynajmiemy fotobudkę https://freakfotobudka.pl/pl/fotobudka-stalowa-wola/ . Myślę, że każdy chętnie porobi sobie śmieszne zdjęcia. Poza tym wspólne pozowanie do zdjęc rozlużnia atmosferę więc chyba warto coś takiego zorganizować.
Dajmondd2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2018, 20:45

Re: Organizacja firmowego eventu?

Postautor: Dajmondd2 » 16 lis 2018, 20:49

hmmm
Ostatnio zmieniony 16 lis 2018, 21:13 przez Dajmondd2, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość