Inwestycja w IT

Dyskusje, Rozrywka
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Inwestycja w IT

Postautor: Bemos » 19 wrz 2017, 11:51

Gdy obmyślasz inwestycję w IT w Twoim biznesie, czym prędzej skontaktuj się z Graphcom. Wspomagają działalność biznesów udzielając pomocy w zdobyciu najlepszych systemów informatycznych, w tym oprogramowania firmy Comarch. Więcej informacji znajdziesz na http://www.graphcom.pl/.
Starodawny980
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:00

Re: Inwestycja w IT

Postautor: Starodawny980 » 20 wrz 2017, 15:37

IT zawsze będzie, było i jest - zawsze będzie warto w nie inwestować więc jasna sprawa :D.


____________
ssawki do odkurzacza centralnego
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Inwestycja w IT

Postautor: gawalla » 13 lis 2017, 13:53

Jak najbardziej warto czynić takie inwestycje. I to nie tylko w kwestii standardowych rozwiązań, ale także tych bardziej zaawansowanych. Chociażby takich jak tego rodzaju anteny dalekiego zasięgu, czy systemy kontroli dostępu.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Inwestycja w IT

Postautor: Kamilka75 » 17 lis 2017, 15:47

To prawda, dążymy do tego, żeby wszystko skomputeryzować i ułatwić sobie życie i pracę. Sama widzę po sobie, kiedyś na każdą najdrobniejszą rzecz potrzebowałam potwierdzenia, dokumentu papierkowego, a teraz wystarczy wersja elektroniczna. Cały świat brnie do przodu tak szybko, że człowiek jednego dnia myśli, że jest zorientowany, a następnego ma przestarzałą wiedzę ;p . W swojej firmie też wprowadzam nowości tak by moim pracownikom lepiej się pracowało i żebym miała czas na pozyskiwanie klientów. Ostatnio na przykład głęboko zastanawiam się nad tą propozycją http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Myślę, że to pozwoliłoby mi całkowicie zostawić stare metody w tyle. Jak sądzicie?

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość