Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna...

Dyskusje, Rozrywka
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna...

Postautor: Bemos » 07 sie 2017, 09:35

Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna, to prócz tego reprezentacyjna. Dotyczy to zarówno wyglądu, jak i czystości. Każdy może się napotkać z problemem szkodników - szczury, pasożyty, czy inne robactwa uwielbiają duże, wilgotne przestrzenie. W ich niszczeniu możesz na nas liczyć. Inso-Tech dysponuje zespołem składającym się z profesjonalistów z dziedziny dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Wiele przedsiębiorstw nam zaufało, ponieważ wykonujemy pracę perfekcyjnie, wykorzystując nowoczesne środki do skutecznego zwalczania szkodników. Jeśli borykasz się z różnego rodzaju pasożytami, skontaktuj się z nami na www.inso-tech.com.pl - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.
Maxym1991
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2017, 14:07

Re: Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna...

Postautor: Maxym1991 » 17 lis 2017, 13:52

Dzięki za ciekawe porady - będę musiał wypróbować tych preparatów w swojej firmie. A wiecie może jak mogę się skutecznie zareklamować, aby zachęcić klientów do odwiedzenia mojej bądź co bądź mało reprezentacyjnej siedziby?
gawalla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 25 lis 2016, 08:43

Re: Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna...

Postautor: gawalla » 17 lis 2017, 14:00

Przede wszystkim pozbądź się szkodników ;) A potem możesz pomyśleć np o zatrudnieniu takiej firmy do oklejenia witryn (w Krakowie znam tą, w innych miastach też są na pewno), a nawet konsultacji z dekoratorem wnętrz.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna...

Postautor: toddler00 » 20 lis 2018, 14:43

Problem szczurów w domu towarzyszył mi od dawna. Mój dom zlokalizowany jest na wsi dodatkowo podlega jeszcze pod "stare budownictwo". Otaczają nas pola i od strony północnej zagroda. Odkąd byłem mały widywałem szczury i nie był to jakiś ogromny problem. Jednak od czasu kiedy zamieszkała ze mną małżonka ten "drobiazg" awansował do ranki największego problemu - musiałem interweniować.
Skontaktowałem się z firmą http://insector.pl/ - odszczurzanie kraków. Wizyta trwała jakieś 3 godziny. Od odwiedzin minęło pół roku. Szczurów dalej nie widać. Polecam tę firmę! :)

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość