powiększanie piersi

Dyskusje, Rozrywka
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: powiększanie piersi

Postautor: miracle » 20 kwie 2017, 11:51

Ja nie wierzę, że tabletki mogą powiększyć piersi :D
Antek80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:17

Re: powiększanie piersi

Postautor: Antek80 » 25 kwie 2017, 16:40

Chyba w to nie wierzę, pierwsze słyszę, zeby miało działać, prędzej pewnie działą na jędrność skóry, co?
Olciek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2017, 22:56

Re: powiększanie piersi

Postautor: Olciek » 13 maja 2017, 00:30

Jedyny sposób to powiększenie przez operację, lub tabletki antykoncepcyjne, ale to jest w zasadzie tylko czasowe, bo po odstawieniu wracamy do normalnego rozmiaru, no i oczywiście nie na każdego działa. Najlepiej pokochać siebie takim jakim się jest :P
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: powiększanie piersi

Postautor: dusia » 06 lip 2017, 13:47

Jeśli któraś z was zdecyduje się na poprawę swoich piersi poprzez operacje to mogę polecić wam z czystym sumieniem tę klinikę https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/ . Doświadczeni lekarze dobierają odpowiednie implanty i pomagają w całym procesie powiększania piersi :) Może warto chociażby wybrać się na konsultację i się przekonać jak to wygląda :)
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: powiększanie piersi

Postautor: poziomka » 26 lip 2017, 15:13

Niestety takie suplementy nie działają, warto sobie jednak nazbierać na operację. Teraz implanty nie sa już tak drogie, a operacje bardzo bezpieczne. Moja koleżanka robiła w Łodzi u doktor Żukowskiej i bardzo szybko doszła do siebie i wróciła do pracy, no a efekt extra
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: powiększanie piersi

Postautor: kaszka6 » 06 paź 2017, 08:30

Ja myślę, że jeżeli ktoś już planuje tego typu działanie, to najlepiej wybrać się na zabieg do dobrej kliniki. Gdzie? Od siostry, która w Warszawie robiła zabiegi falami rf tutaj wiem, że przeprowadzają tam również zabiegi powiększania piersi. Skutecznie.
Agulaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:09

Re: powiększanie piersi

Postautor: Agulaa » 24 kwie 2018, 15:20

Akurat jeśli chodzi o podnoszenie piersi, to polecam zamiast implantów i sztucznego powiększania, użycie nici liftingujących. To znaczy nie samodzielne, tylko żeby się zgłosić do lekarza, który takie zabiegi wykonuje. Sam zabieg jest prawie nieinwazyjny, wygląda to po wszystkim nieźle (na stronie mojego lekarza jest info na temat zabiegu, razem ze zdjęciami "po": http://robertkaczor.pl/). Osobiście mogę naprawdę z czystym sumieniem polecić zarówno zabieg, jak i dra Kaczora (przyjmuje w Warszawie jakby co. Ewentualnie wklejam tutaj numer do niego, doktor ma całkiem fajne podejście do klienta. ;)) Jakby ktoś chciał zadzwonić to polecam 790 60 60 30.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: powiększanie piersi

Postautor: Karolina100 » 18 gru 2018, 16:28

Zdecydowałam się już jakiś czas temu na zabieg powiekszenia piersi za pomoca impalntów. Moje były bardzo małe i się wstydziłam. Zawsze chciałam miec choć troszkę większe aby móc nosić sukienki z ładnymi wykrojami na dekoldzie. Po zabiegu mam bardzo ładnie powiększone piersi i ładnie wymodelowany ksztalt, jak dla mnie zabieg wyszedł super i bardzo jestem zadowolona z efektów. Mogę polecic klinikę w jakiej wykonywałam bo bardzo dobrze tam robią dr Jędrys Joanna gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: powiększanie piersi

Postautor: bianka » 19 gru 2018, 13:26

Powiększanie biustu to popularna operacja z zakresu chirurgii plastycznej. Jednak zanim zdecydujesz się na tak poważny zabieg chirurgiczny warto poczytać o rodzajach implantów. Ostatnio natknęłam się na ciekawy artykuł dotyczący implantów piersi https://klinikiurody.com.pl/implanty-piersi/, co więcej na tym portalu znalazłam klinikę chirurgii plastycznej w moim mieście.
zerosum
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:16

Re: powiększanie piersi

Postautor: zerosum » 20 gru 2018, 10:16

hej wszystkim
balka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2018, 08:48

Re: powiększanie piersi

Postautor: balka » 07 sty 2019, 19:35

Myslalam kiedys o powiekszeniu ale nie silikony tylko reimplantacja tluszczu. W Dermedzie w Katowicach robią takie zabiegi, koleżanka robila i jest zadowolona. Ja musze jeszcze kaski uzbierac bo ostatnia wydalam na makijaz permanentny tez u nich :P to ich strona https://katowice.dermed.pl/pl/ dla zainteresowanych :P
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: powiększanie piersi

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 22:18

Największy wybór zabiegów urody znajdziesz w https://klinikiurody.com.pl/ moim zdaniem to czołowa polska klinika, jakoś tylko im potrafię w pełni zaufać, bo wiem, że dobrze znają się na rzeczy.
zykor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2019, 12:27

Re: powiększanie piersi

Postautor: zykor » 08 sty 2019, 12:28

takie zabiegi w dzisiejszych czasach są w pełni bezpieczne czy nie?
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: powiększanie piersi

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 14:27

Ja jestem po operacji u dr Jędrys Joanna gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie - piersi powiększone implantami anatomicznymi i wyglądają naprawdę bardzo naturalnie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tam bo świetnie wykonują zabiegi
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: powiększanie piersi

Postautor: bianka » 24 sty 2019, 11:24

Są bezpieczne jeśli wykonasz je w profesjonalnej klinice. Warto również przed wizytą zdobyć troszkę wiedzy na ten temat. Wiele przydatnych informacji znajdziesz w tym artykule https://klinikiurody.com.pl/implanty-piersi/ ponadto na tej samej stronie wyszukasz profesjonalną klinikę w Twojej okolicy.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość