Jak uratować zmechacone ubrania?

Dyskusje, Rozrywka
eopsior22tv
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2016, 10:57

Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: eopsior22tv » 08 gru 2016, 12:32

Z pewnością większość z nas ma swoje ulubione ciuchy, których nie chce pozbyć się z szafy. Jak odświeżacie swoje ulubione swetry i bluzki?
Do tej pory używałam maszynki, ale ponoć pumeks również sprawdza się w tej kwestii. Jakie są wasze sposoby?
________________________
depilacja gdańsk
Lady_Mackbet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 06 gru 2016, 14:45

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: Lady_Mackbet » 08 gru 2016, 15:06

Spróbuj golarką do ubrań usunąć te zmechacenia
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: monikabert90 » 20 lis 2018, 07:46

Ja miałam kilka zmechaconych swetrów w swojej szafie, próbowałam różnych metod, ale niestety nie udało mi się przywrócić ich do takiego stanu, jakbym chciała. Dlatego też na ten sezon jesienno-zimowy zamówiłam sobie kilka nowych sweterków na stronie https://www.renee.pl/swetry-damskie. Wydają się one być bardzo dobrej jakości, dlatego mam nadzieję, że posłużą mi na długo i się tak szybko nie zmechacą :)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: agaa » 22 lis 2018, 11:08

Zmechacenia usuwam specjalną maszynką:) nie jest droga, a fanie "goli" sweterki i wyglądają one ładnie przez kilka sezonów. Inną kwestią jest odpowiednie pranie swetrów, by uniknąć zmechaceń: ja używam płynów (nigdy proszku), piorę zwykle po 3-4 sweterki (pralka zapełniona do połowy) i wybieram delikatny program, 30 stopni i małe wirowanie. To mi się sprawdza, bo nie muszę zbyt często golić swetrów, a więc i szybko się nie niszczą.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: toddler00 » 23 sty 2019, 12:02

Osobiście uważam, że nie da się uratować już zmechaconych ubrań. Najlepszym rozwiązaniem będzie program cash 4 clothes.
Możesz sprzedać swoje nieużywane ubrania.
Więcej informacji znajdziesz na stronie. Świetne rozwiązanie podczas domowych porządków.
Erele69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019, 15:00

Re: Jak uratować zmechacone ubrania?

Postautor: Erele69 » 11 lut 2019, 15:23

Mam sprawdzoną pralnię gdzie reperują takie ubrania.

__

przegląd programów dla firm

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość