Zakupy przez internet?

Dyskusje, Rozrywka
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: kumpel » 24 wrz 2017, 13:41

Ja sporo rzeczy kupuję w sieci. Teraz idę z mają narzeczoną na wesele, więc szukamy odpowiedniego dla nas stroju. Ja znalazłem dość szybko, chyba jak każdy facet, ale moja kobieta szuka już jakiś czas..... póki co, to znalazła ciekawy jak twierdzi poradnik na temat odpowiednich dodatków do sukienek na http://showtrend.pl/artykuly/jakie-doda ... tylizacje/
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: remana » 26 wrz 2017, 17:41

Zobacz sobie jeszcze na stronie https://www.gazetkonosz.pl/lidl/gazetka ... 2-10-2017/ co jest nowego w sklepach i co warto kupić. Jak robisz zakupy w lidlu to Ci się przyda. Wiem, że już ktoś pisał o tej stronie tutaj :)
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: mol5 » 26 wrz 2017, 19:22

Zakupy w sieci są bardzo wygodne, a zależny nam na zachowaniu tego cennego czasu. Ostatnio szukałam sprzętu elektronicznego, interesuje mnie nowy laptop i znalazłam coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/5163/ W sklepach stacjonarnych mają podobny sprzęt ale o wiele droższy także wolę robić zakupy w sieci a napewno tego typu rzeczy wole tam kupować.
Renegade
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2017, 18:43

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Renegade » 26 wrz 2017, 19:29

Ja czasem kupuję książki, bo przez internet są tańsze. I ubrania. Resztę wolę kupować "analogowo"
Druid
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2017, 22:42

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Druid » 26 wrz 2017, 23:01

Zakupy w Internecie są w porządku, bo czasem naprawdę można dorwać niezłą okazję. Ale np. kupowanie jedzenia przez Internet (nie mówię o zamawianiu pizzy ;p) to nieporozumienie – takie rzeczy najlepiej samemu wybierać
Bunshinsaba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2017, 04:18

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Bunshinsaba » 03 paź 2017, 04:19

Zakupy przez internet to teraz normalka, chleb powszedni dla każdego obywatela z dostępem do internetu. Jeżeli ktoś z Was zamawia dzieciom zabawki, to interesującym rozwiązaniem są zabawki Monster High
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Hiacynta » 03 paź 2017, 09:28

Robię często-gęsto. A to AGD i RTV, a to elektronikę, a to przed swiętami zawsze zabawki dla dwulatka naszego kochanego.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 14:04

Ja to zawsze przez internet zamawiam wysokiej jakości karmę dla psa, ponieważ dbam o swojego pieska i nie pozwolę aby jadł jakiś syf typu pedigri itp itd. Pamiętajcie psiaki to najlepsi przyjaciele człowieka i nie opuszczą was aż do śmierci, dlatego warto poświęcać im trochę czasu i pieniędzy, a internet to wspaniała rzecz bo nie musicie w cale targać wora z karmą, ponieważ zakupy z dowozem do domu to nie nowość, a na pewno przydatna rzecz nie tylko przy zamawianiu karmy, ale i przy wielu innych produktach, które zamawiamy internetowo.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: jjusti18 » 03 paź 2017, 23:42

Zakupu w sieci... Czemu nie? :) Sama często sprzedaje w necie to czemu mam nie robić zakupów. Najważniejsze, żeby dobrze dobrać kuriera. Ja ostatnio przymierzam się do zakupów po za granicami Polski i nawet do tego znalazłam świetnego kuriera https://www.szybkikurier.eu/tani-kurier-do-niemiec . Planuję skorzystać z ich usług, ponieważ według mnie są najbardziej opłacalne. Mają świetne ceny; słyszałam, że proponowane firmy kurierskie są w pełni profesjonalne i, że można skorzystać z ubezpieczenia paczki- dlatego mamy pewność, że dojdzie do drugiej osoby w całości.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 13:55

Jedyną zabawką, która chyba nigdy nie wyjdzie z mody, a przyczynia się niesamowicie do rozbudowy wyobraźni naszego dziecka to klocki, nie ważne jakie, moim zdaniem najlepsze są klocki lego, które są małe i w większej ilosci potrafią pobudzić wyobraźnię. Moda na takie zabawki nigdy nie przeminie ponieważ dzieci tak samo jak dorośli od zawsze uwielbiali coś tworzyć i budować, a klocki są najlepszym narzędziem do tego.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: pawelzursynowa » 14 paź 2017, 20:18

Ja obecnie rozważam kupno oled tv. Wiele ciekawych infromacji na ten właśnie temat znalazłem w poradniku ze strony http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/13 ... ed-tv.html
Uberdiablo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2017, 23:35

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Uberdiablo » 15 paź 2017, 19:48

Nie wyobrażam sobie już robienia zakupów nie przez Internet. Chodzenie po sklepach i szukanie tego, co chcesz kupić jest straszne. W Internecie dużo łatwiej znaleźć wymarzony towar :D Nie kupuję tylko ubrań, bo bardzo trudno trafić na dobry rozmiar bez przymierzania
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: daniellozo » 17 paź 2017, 08:52

Mnie zdarza się kupować przez internet wiele rzeczy. Od jakichś większych i jednorazowo kupowanych przedmiotów do mniejszych jak na przykład karma dla zwierząt. Jest to o tyle dobre, że wygodniejsze i można z jednego miejsca kupić wiele rzeczy, które musielibyśmy stacjonarnie szukać w kilku sklepach. Zaoszczędzenie czasu i niejednokrotnie pieniędzy.
karolina00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:24

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: karolina00 » 17 paź 2017, 10:31

nie lubię marnować czasu na stanie w kolejkach, więc często kupuję przez internet
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Mermagda0 » 17 paź 2017, 13:09

Też tak mysle. Zakupy przez internet to nie tylko wygoda i oszczędność czasu ale i duża oszczędność. W sklepach internetowych często są niższe ceny :) Polecam wiec wam sklep http://sklep.motohangar.pl jezeli planujecie zakupy akcesoriów na motocykl. Ja tam bardzo często zaglądam :)

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość