weterynarz

Dyskusje, Rozrywka
cebuljedrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 16:41

Re: weterynarz

Postautor: cebuljedrek » 07 lut 2021, 16:42

Ostatnio musiałem znaleźć jak najszybciej weterynarza otwartego całodobowo, żeby uratować mojego psa

____________
kwota wolna od podatku
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: weterynarz

Postautor: jakobi » 11 mar 2021, 20:09

To ja wam mogę doradzić fajny gabinet w Ożarowie Mazowieckiem, w centrum przy ul. Strażackiej 1. Ja jestem bardzo zadowolony, że znalazłem ten gabinet, pracują tam świetni specjaliści z dobrym podejściem do zwierzaków, moje stado ma tu dobrą opiekę. Jak jesteście z okolicy to sobie ich sprawdźcie, na bank będziecie zadowoleni z ich usług.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: weterynarz

Postautor: mekmek » 16 mar 2021, 23:36

Jeśli chodzi o sprawdzonego weta we Wrocławiu to na Osadniczej 12 jest dobry gabinet. Od dawna korzystam z ich usług i powiem wam, że jest tam dobra opieka weterynaryjna, oferują kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki i leczenia zwierząt i mają fajne podejście do swoich pacjentów.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: weterynarz

Postautor: Iris » 26 mar 2021, 19:00

Jeśli chodzi o leczenie zwierząt w Szczecinie to bardzo dobra lecznica to „W Pałacyku”. Działają przez 24/7, mają świetny zespół weterynarzy no i szeroki zakres usług, wykonacie tam specjalistyczne badania jak bronchoskopia, gastroskopia, artroskopia, echo serca, EKG, RTG czy usg. Ja w każdym razie od dawna korzystam z ich opieki weterynaryjnej i przy moich zwierzakach 100 % się sprawdzili.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: weterynarz

Postautor: kitka66 » 18 maja 2021, 07:55

Ja od niedawna mieszkam w Krakowie i póki co zdązyłam odwiedzić klinikę weterynaryjną ARKA. Powiem Wam szczerze, że jestem zachwycona obsługą, podejściem lekarzy do zwierzaków, widać, ze praca to ich pasja. Sama klinika jest bardzo nowoczesna, zaczynając od sprzętu kończąc na szpitalu. Cieszę się, ze moje psy są pod tak wspaniała opieką.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość