powody do kłótni

Dyskusje, Rozrywka
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

powody do kłótni

Postautor: kumpel » 05 sie 2016, 16:58

Czy szafka łazienkowa naprawdę musi być w takiej samej kolorystycznej tonacji, co płytki? Już mam tego dosyć. Moja druga połówka kombinuje jak koń pod górkę. A wystarczyłoby iść do https://www.obi.pl/decom/category/%C5%81azienka_i_kuchnia/Meble_%C5%82azienkowe_i_lustra/898, wybrać jedną z wieeeelu propozycji i problem z głowy! Też się kłócicie o takie drobnostki? A może tylko ja uważam to za drobnostkę i bagatelizuję problem?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: powody do kłótni

Postautor: miracle » 25 sie 2016, 15:05

Nie musi. Czasem warto postawić na kontrast.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: powody do kłótni

Postautor: dyskutantka » 01 wrz 2016, 13:25

Ja uważam, że szafka nawet nie powinna być w tym samym kolorze co płytki,bo będzie się wszystko zlewało. Jeżli płytki ciemniejsze-szafka jaśniejsza ,bądź na odwrót. Ja mam na ścianie jasne płytki - kawa z mlekiem,a szafka ciemny brąz.Bardzo ładnie to wygląda i nigdy bym nie kupiła szafek w takim samym kolorze jak płytki na ścianie.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2016, 15:19 przez dyskutantka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: powody do kłótni

Postautor: sowbar81 » 23 wrz 2016, 12:29

Zdecydowanie powinien być kontrast :) Spójrzcie tutaj, jak takie łazienki ładnie się prezentują i pogódźcie się, bo to naprawdę nie powód do kłótni ;) Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 13 paź 2016, 11:42 przez sowbar81, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: powody do kłótni

Postautor: dyskutantka » 23 wrz 2016, 15:21

Dobrze byłoby pójść na jakiś kompromis,kłótnie nie są potrzebne ,zwłaszcza o takie w sumie drobiazgi.Ale dziwię się,że kobieta i nie myśli racjonalnie. Bywa....
Metaliga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 13 mar 2012, 09:41
Lokalizacja: Silesia

Re: powody do kłótni

Postautor: Metaliga » 04 lis 2016, 10:13

Kłócić się nie musicie, bo to nie są aż tak ważne w życiu kwestie, natomiast możecie pokombinować i zrobić wcześniej symulację w jakimś programie. Według mnie i takie, i takie meble będą korzystnie wyglądały.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: powody do kłótni

Postautor: dyskutantka » 06 lis 2016, 20:16

Nawet kiedy się pokłócicie,żona i tak na końcu postawi na swoim. Dlatego ta kłótnia jest bez żadnego sensu. ;)
Awatar użytkownika
kufel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 08 lis 2016, 14:11

Re: powody do kłótni

Postautor: kufel » 08 lis 2016, 14:20

Powodów są miliony. Nie warto się kłócić, warto porozmawiać jak człowiek.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: powody do kłótni

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 08:41

Kłótnie wynikają z tego, że nie potraficie usiąść i na spokojnie ze sobą porozmawiać, tylko od razu zaczyna się zmiana tonacji głosu, później zaczynacie rozdrapywać stare sprawy w celu argumentacji, żeby zrobić psychiczną przewagę nad drugą stroną i po tym to już tylko gorzej bo nie panujecie nad sobą i jedna osoba drugiej może powiedzieć naprawdę przykre słowa, wiem, że tak jest bo sama tak mam. Jak unikać kłótni ? Warto by poważnie pogadać z drugą połówką o zmianie sposoby rozwiązywania sporów nie tylko poprzez kłotnie, a z wykorzystaniem spokojnego dialogu.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: powody do kłótni

Postautor: dyskutantka » 14 sie 2017, 11:49

Wiadomo,że w każdym - w pewnym sensie - małżeństwie czasami dochodzi do tzw ostrej wymiany zdań,tego czasami się nieuniknie, ale właśnie najlepiej dojść do porozumienia poprzez spokojną rozmowę.Każdy problem,niejasności,pretensje nigdy nie będą powodem kłótni,jeśli na spokojnie usiądzie się przy stole i wyłuszczy swoje bolączki.Tak powinni postępować ludzie kulturalni,ponieważ tym różnimy się od zwierząt,że mamy tę możliwość posługiwania się językiem używając do tego otworu gębowego.Taka jest - niestety - ta prawda.Ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią ze sobą rozmawiać na spokojnie,od razu zaczynają sobie skakać do oczu. Człowiek z klasą powinien zachowywać się z kulturą jeśli chce aby w jego np małżeństwie panowała miłość i harmonia. Najśmieszniejsze jest to,że wszyscy o tym wiedzą, ale przychodzi taki moment,że diabeł do złego zawsze skusi. Nalreży kierować się własnym rozumem i nie słuchać podszeptów innych. ;) w tym diabelskich sztuczek.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: powody do kłótni

Postautor: pawi » 30 sty 2018, 14:49

Częste kłótnie oznaczają, że coś w związku nie gra jak powinno, ja bym przyjrzała się temu porządnie i nie olała tematu, z pewnością dużo da Ci obejrzenie vlogów Marii Bucardi z YT, wystarczy, ze będziesz dobrze wyciągała wnioski, możesz też zainteresować się odprawieniem rytuałów miłosnych, które szerzej opisane są w książce - Magia miłosna https://mariabucardi.pl/
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: powody do kłótni

Postautor: dyskutantka » 31 sty 2018, 12:15

Niestety życie to nie książka , ono rządzi się swoimi prawami. Zawsze znajdzie się powód do ostrzejszej wymiany zdań - tego nigdy się nie uniknie,nawet w najlepszych małżeństwach. Pewno, że nie chodzi tutaj aż o rękoczyny, bo to nie jest sposób na rozwiązywanie problemów,one wówczas się zaogniają.Czasami warto pomyśleć nad tym co ma się do powiedzenia,niż potem żałować swoich słów. To jest najprostsze rozwiązanie.
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: powody do kłótni

Postautor: Mermagda0 » 15 lut 2018, 12:16

W każdym związku sa mniejsze jak i większe kłótnie i jest to normalne. Gdybyście sie o nic nie kłócili to byłoby to bardzo dziwne, zapewniam. Najgorzej jak nie zgadzacie się w takich podstawowych kwestiach. Czasami warto dobrze przemyśleć taki związek, czy jeszcze chcecie w nim trwać. Zawsze możecie przecież sobie ułożyć życie na nowo. Moja znajoma rozstała się ze swoim facetem i poznała nowego na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne musiałam ją długo namawiać do założenia tam konta

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość