Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Dyskusje, Rozrywka
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Mateo 77 » 28 lis 2018, 08:29

Przecież to absolutna podstawa. Jeśli zbagatelizujecie ten temat, to możecie bardzo dużo stracić. Właśnie dlatego zastanówcie się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z takich rozwiązań, jakie daje marketing zapachowy z http://aromaemka.pl/service/zapachy-kwiatowe/ To świetna sprawa jeśli chodzi o kreowanie marki. Miejcie to na uwadze.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: felicja44 » 10 gru 2018, 00:09

No oczywiscie przeciez to jest najwazniejsze. Musisz dbac o wizerunek firmy i jego promocje. Tutaj dowiesz sie jak to robią najlepsi http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing-automation . Wszystko można usprawnić i zautomatyzowac działania.
rychu543
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2018, 11:32

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: rychu543 » 10 gru 2018, 11:47

Zawsze zwracam na to uwagę, szczególnie, gdy jest klientem bądź idę np. na rozmowę biznesową. Pierwszym elementem świadczącym o kulturze i samej organizacji jest osoba na recepcji. Jeśli ten pierwszy element, będący swoistego rodzaju wizytówką firmy zawodzi, to można już mieć, co do niej pewne wątpliwości. Druga sprawa, to punktualność osoby, z którą się umówiliśmy. Myślę, że 10-15 minut jest do usprawiedliwienia, większe wpadki, tylko przy wyjaśnieniu telefonicznym.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: jankamor » 11 gru 2018, 14:40

Zwracacie uwagę na to jak wygląda wasza firma? Znajomy wspominał mi o biletomacie, że nie raz już uratował mu życie i jest blisko jego pracy. Znalazłam artykuł o automatach biletowych https://faar.pl/biletomaty-rodzaje-typy ... iletowych/ co jeszcze wiecie na ten temat? Korzystacie z takich automatów.
barto98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 00:56

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: barto98 » 13 gru 2018, 00:57

Tak, przecież aspekty estetyczne są nasza wizytówką, trzeba dobrze wyglądać dla klienta
_______
https://www.ubezpieczeniaonline.pl/zdrowotne/0.html
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: wschodnia5 » 15 gru 2018, 16:45

Zastanawialiscie sie tez kiedys, jak prezentuje sie reklama waszej firmy? Odpowiednie dzialania szybko nam rozwina biznes. Tutaj https://www.forbes.pl/wiadomosci/efekty ... su/hbsbre9 skontrolujemy jakie dzialania beda trafialy w potrzeby klientow. Dbacie o rozwoj firmy?
takitaki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:04

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: takitaki » 27 gru 2018, 12:07

Bardzo ;) ja na przykład mam fioła na punkcie wyglądu biur i tego jak nowocześnie wszystko działa. Ostatnio byłem w sprawach służbowych w Wwa i zobaczyłem tam jedno biuro... bajka jak dla mnie. Korzystali z tablic interaktywnych firmy Dualboard. U nas w firmie dopiero szef coś przebąkuje o zmianach, ale podrzuciłem mu ten link Tablice interaktywne Dualboard i naprawdę mam nadzieje, że coś się zmieni ;)
AnnMa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 24 kwie 2019, 16:18

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: AnnMa » 25 cze 2019, 15:02

Ja zwracam na to dużą uwagę. Takie wizytówki lublin czy pieczątki lublin muszą być porządne. To dużo mówi o firmie, czy jest profesjonalna czy taka na odwal się.
Atiav65
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:16

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Atiav65 » 26 cze 2019, 13:28

Prezentacja firmy dużo mówi o tym czy wykonuje solidnie swoją pracę.

__

węże przemysłowe
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2018, 16:30

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Maniuszka » 20 lis 2019, 18:58

Pewnie, ze tak. W koncu nie na darmo sie mowi, ze reklama wizytowka firmy. Ostatnio natrafilam nawet na takie fajne etykiety samoprzylepne - ale swiateczne! Tak, maja u siebie wlasnie opcje zamowienia (wlasnej etykiety, zaprojektowanej przez siebie, oczywiscie) takich swiatecznych etykiet samoprzylepnych. Uwazam, ze to super pomysl! Spersonalizuje to na pewno swiateczne prezenty firmowe, prawda?
gkeeling
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 16:58

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: gkeeling » 08 gru 2019, 17:06

Marketing w firmie jest bardzo ważny
tunam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2019, 09:49

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: tunam » 09 gru 2019, 09:51

zdecydowanie tka, to bardzo ważne przecież
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: robertool » 20 lut 2020, 09:28

Audyt bezpieczeństwa informatycznego wykonany przez https://trustedzone.pl pomoże zwiększyć ochronę twojej firmy. Taki audyt może wskazać miejsca, które są najbardziej narażone na atak hakerski. Dzięki realnym testom ataków hakerskich może być to bardzo przydatne narzędzie przy tworzeniu zabezpieczeń w każdej firmie.
maniekmjr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2020, 08:23

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: maniekmjr » 31 mar 2020, 08:30

JAk dla mnie identyfikacja wizualna powinna być wyróżniajaca się i etstyczna a co najważniejsze powinna oddawać charakter branży. Przykładowo biorąc pod uwagę wypożyczalnie samochodów nie może ona mieć w logo piłki roweru czy deskorolki albo innych symboli, które to przypominaja. Motywem przewodnim powinna być symbolika zwiazana z wypożyczaniem i samochodami. Bardzo ffajne za zarazem logo posiada: Wynajem aut Rzeszów wypożyczalnia samochodów. Proste kreski zarysowywujące samochod no genialne. Kolejnym przykaldem może być wypożyczalnia avis. Zamiast jakiegos logo symbolu wykrozystali litery, które na poczatku moze nikomu nic nie mowiły ale bo rozwoju marki są jej symbolem bardzo rozpoznawalnym
dylgadam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:45

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: dylgadam » 02 kwie 2020, 15:53

Ja ostatnio zakupiłem kilka elementów typu barierka stalowa techniczna, żeby podnieść trochę poziom bezpieczeństwa. Wygląd wyglądem, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiam bezpieczeństwo pracowników, także o tym najpierw warto pomyśleć, a dopiero potem o ewentualnych dekoracjach ;)

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość