Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Dyskusje, Rozrywka
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Marek87 » 03 sty 2017, 09:06

Czasem niestetyfirma prezentuje się pięknie a od środka zżera ją nowotwór w postaci... ludzkiej. Ja niestety miałem "przyjemność" pracować niegdyś w tego typu przedsiębiorstwie.
zagloba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2017, 12:39

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: zagloba » 13 sty 2017, 13:11

Nie każda branża musi inwestować w wizerunek. Nie każda firma w wysokim biurowcu może być najfajniejsza. Owszem firmę stanowią ludzie i to jest bardzo ważne. Kwestia zaufania, warunków finansowych, nad czym się pracuje. Sam wizerunek niewiele da firmie, jak nie ma klientów. A klienci tworzą firmę, bo wymagają. Jeśli akurat wymagają ładniejszej strony, to za pewne firma będzie chciała tę potrzebe spełnić.
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Radkalor » 15 lut 2017, 12:35

Każdy zwraca na to uwagę. Jeśli firma się reklamuje i chce być widoczna dla klienta tzn że go szanuje. Dlatego lubię, kiedy wystawcy pokazują swoje ścianki reklamowe (tego typu https://retio.pl/scianki-reklamowe), gdzie mogę dowiedzieć się czegoś więcej o firmie, nie zawsze mam czas i ochotę na rozmowę z przedstawicielem. A jeśli ścianka mnie zainteresuje to chętniej sięgnę też po ulotkę czy inny gadżet reklamowy.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: DominikaSika » 17 lut 2017, 21:09

Może to głupio zabrzmi, ale moim zdaniem ważna jest rejestracja firmy - wiele firm zapomina o tym, jak zrobić to naprawdę dobrze, przez co są później (albo w trakcie rejestracji) niepotrzebne kłopoty.
Radkalor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Radkalor » 21 lut 2017, 22:22

Dokładnie jest na to wiele sposobów ja np. ostatnio myślę nad gadżetami reklamowymi takimi jak kubki reklamowe http://ceramika-reklamowa.com.pl/ - które mogą posłużyć jako promocja mojej firmy. Co o tym myślicie ?
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Kloda345 » 21 kwie 2017, 18:53

Oczywiście, że zwracam uwagę. W końcu wizerunek firmy to podstawa, jeśli chcemy skorzystać z jej usług lub kupić od niej jakiś produkt. Tu http://nowymarketing.pl/a/13497,employe ... pracodawca macie więcej na temat wizerunków.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Ela78 » 23 kwie 2017, 16:28

Oczywiście że każdy zwraca uwagę na wizerunek firmy. Moja koleżanka co ma firmę i magazyn stara się bardzo o jej wizerunek i nienaganny wygląd. Miała niechciane owady i gryzonie a to nie sprzyja pozytywnego wizerunku. Więc zadziałała szybko by pozbyć się niechcianych gości. Skorzystała z usług firmy Amat http://amat.poznan.pl/ Dezynsekcja oraz deratyzacja odbywa się za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz środków, których użycie celu wyeliminowanie niechcianych gości w firmie czy też magazynach. Dlatego warto pamiętać nawet o takich szczegółach przecież nie chcemy odstraszyć klientów.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: berni99 » 27 kwie 2017, 17:00

Zgadzam się z opinią, którą przeczytałem tu kilka postów wcześniej. Opakowanie takiego produktu, którym jestem wstępnie zainteresowany jest bardzo ważne, to swojego rodzaju wizytówka firmy. Dlatego tak ważne jest by nawiązać z współpracę z odpowiednią firmą odpowiadającą za produkcję opakowań produktów danej firmy. Mój znajomy na przykład zajmuje się sprzedażą wysyłkową i opakowania kupuje w tej firmie http://www.blister-pack.pl/opakowania-termoformowane. Przynajmniej ma pewność, że jego produkt nie zostanie uszkodzony podczas transportu do klienta bo opakowania te są wykonane z bardzo trwałych surowców.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Wiktoria » 01 maja 2017, 19:53

Często odwiedzam różne firmy i muszę przyznać, że to jak się prezentują ma wpływ na moje nastawienie. Najczęściej ktoś, kto dba o wizerunek firmy, jest konkretny i warto z nim robić interesy. Niedawno byłam w biurze urządzonym przez http://interior.gbt-architekci.pl/ i byłam zadziwiona przemianą jaka w nim zaszła. Do tego stopnia, że wzięłam namiary na architektów. Pięknie, nowocześnie a do tego przytulnie. Bez przesadnej ekstrawagancji.
maq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 17 lis 2016, 14:04

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: maq » 03 maja 2017, 10:34

Ja tak, dla mnie ważne jest to jaki ma profil w mediach społecznościowych. Jak wygląda jej strona internetowa a nawet w jaki sposób prezentują się jej torby w które pakuje sprzedany produkt. Dużo na ten temat można przeczytać na http://torby-zakupowe.pl i z tego co piszą to zapakowanie produktu dla klienta ma duże znaczenie i dużo świadczy o firmie.
yakoru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 19:48

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: yakoru » 04 maja 2017, 19:50

Oczywiście, że zwracam na to uwagę. Robiąc zakupy czy np. korzystając z usług jakiejś firmy zawsze sprawdzam to jak się prezentuje i to w pierwszej kolejności!
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Kloda345 » 19 maja 2017, 11:56

Jasne, że zwracam uwagę. Wizerunek każdej firmy, z która zamierzam zacząć współpracować, jest dla mnie niezwykle ważny. Czy kupuję ubranie, czy komputer - firma musi mieć dla mnie dobre opinie w sieci http://hrpress.pl/artykuly/zrobic-zosta ... nternecie/ zarówno od swoich o pracowników, jak i klientów. Jeśli tak nie jest, po prostu u nich nie kupuję.
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Bemos » 19 cze 2017, 09:12

Jeśli szukasz firmy produkującej opakowania to skorzystaj z oferty Centrum Pakowania. Centrum Pakowania to grupa ekspertóW w w tej dziedzinie. Koniecznie odwiedź www.centrumpakowania.pl
Bemos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Bemos » 19 cze 2017, 09:35

JOPPOL Sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem opakowań. Oferta jest skierowana zarówno do przemysłu spożywczego jak również kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Na ich stronie www.joppol.pl zamieszczone są wszelkie dane dotyczące szczegółów produktów przez nich wytwarzanych. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, Joppol da Ci doradztwo technologiczne, wystarczy, że umówisz się z nimi przez panel klienta widoczny na stronie www lub napiszesz maila na sprzedaz@joppol.pl. Siedziba spółki znajduje się na ul. Jeleniogórskiej 20a w Poznaniu.
Inso-Tech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:45

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Inso-Tech » 19 cze 2017, 10:47

Nie dość, że Twoja firma musi być skuteczna, to w dodatku musi dobrze się prezentować. Dotyczy to wystroju, jak i schludności. Każdy może się natrafić z problemem szkodników - szczury, pasożyty, czy inne robactwa uwielbiają duże, wilgotne przestrzenie. W ich eliminacji możesz na nas liczyć. Inso-Tech dysponuje zespołem składającym się z znawców z dziedziny dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Wiele firm nam zaufało, ponieważ wykonujemy pracę popisowo, wykorzystując nowoczesne środki do skutecznego zwalczania szkodników. Jeśli borykasz się z różnego rodzaju pasożytami, skontaktuj się z nami na www.inso-tech.com.pl - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość