Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Dyskusje, Rozrywka
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: daniellozo » 30 wrz 2017, 19:49

Dobra wizytówka może być pomocna w kształtowaniu dobrego wizerunku firmy, a nie od dziś wiadomo, że przyjemniej korzysta się z usług takiej, jeśli ona dobrze się nam kojarzy. Sam jak dostaje wizytówkę od kogoś to przyznaję, że patrzę na pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobi. Jeśli jest schludna i dobrze się prezentuje to przyjemniej mi się taką chowa na później i po prostu jej nie wyrzucam.
Karin988
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, 11:59

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Karin988 » 03 paź 2017, 11:28

Byłoby dziwne nie zwracać na to uwagi jeśli to właśnie stąd bierze się zazwyczaj decyzja cza przyjąć umowę z danego korpo czy nie P.


____________
fajerwerki
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: RockNRolla » 04 paź 2017, 11:55

Oczywiście, że trzeba zwracać. Ostatnio miałam bardzo fajny przykład dobrej, zadbanej firmy budowlanej. Zwykle budowlańcy kojarzą się raczej średnio a do mnie przyszli panowie z nowym sprzętem, czysto ubrani, ogoleni - aż chce się z usług takiej firmy korzystać. Porozmawiałam z właścicielem i powiedział, że wziął leasing maszyn budowlanych w PKO Leasing, dokupił trochę ciuchów i zrobił selekcję pracowników. Taka firma będzie miała powodzenie.
KowalKos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 00:55

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: KowalKos » 23 paź 2017, 01:05

Oczywiście, że zwracam na to uwagę. Robiąc zakupy czy np. korzystając z usług jakiejś firmy zawsze sprawdzam to jak się prezentuje i to w pierwszej kolejności!
xive
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:06

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: xive » 23 paź 2017, 11:55

Też uważam ze to bardzo ważne, To właśnei działa na nas w pierwszej kolejności. Takie rzeczy jak wizytówki, banery reklamowe, loga, strona i wiele innyc musza być wykonane jak najlepiiej. Widać która firma żałuje na to funduszy i uważam że dużo na tym tracą!
monetay
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:59

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: monetay » 24 paź 2017, 08:48

Dokłądnie tak. Firma musi sie dobrze prezentować, elegancko; nowocześnie; profesjonalnie. Wyszystko musi byći idealne od początku do końca. Wtedy będziemy w oczach naszych klientów godnymi kandydatami do wspołpracy. Od siebie mogę polecić firmę która zajmuje się takimi projektami, zajmują sie kreowaniem wizerunku firm od strony przez wizytówki i wiele wiele więcej!
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: dyskutantka » 24 paź 2017, 13:36

FrankieeFran
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 05 paź 2017, 08:07

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: FrankieeFran » 25 paź 2017, 16:09

Ja zwracam na to uwage i sama staram sie aby moja firma bardzo dobrze sie prezentowala. Ma to bardzo duzy wplyw na zyski. Polecam moze od czasu do czasu zorganizowac jakis fajny event promocyjny do waszej firmy. Mozecie do tego wykorzystac piekne modelki z agencji Papilio Agency
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: dyskutantka » 26 paź 2017, 13:07

W każdej firmie - dobrze prezentującej się,czy też nie - najważniejsza jest atmosfera jaka panuje wśród pracowników.Ładne "opakowanie" to nie wszystko - niestety!!!
bigheart1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2017, 18:26

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: bigheart1 » 07 lis 2017, 22:39

Oczywiście, że tak! Mój kolega właśnie ostatnio zakładał swoją firmę i sam mówił, że wizerunek firmy jest bardzo ważny. Dlatego też postanowił skorzystać z oferty http://cluepr.pl/pr-korporacyjny/ i teraz jego firma jest dużo bardziej rozpoznawalna no i ma bardzo dobrą prezencję i opinię :)
Lailas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2017, 01:19

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: Lailas » 12 lis 2017, 01:40

Nie każda branża musi inwestować w wizerunek. Nie każda firma w wysokim biurowcu może być najfajniejsza. Owszem firmę stanowią ludzie i to jest bardzo ważne. Kwestia zaufania, warunków finansowych, nad czym się pracuje.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: PawełG » 24 lis 2017, 13:20

Ważne aby być również niezawodnym :) wtedy klient wie, że może na takiej firmie polegać :) ja prowadzę biznes w internecie i zorganizowałem promocję na Black Friday, w związku z czym musiałem przypilnować aby sklep zniósł większy ruch na stronie ale znalazłem na ten temat bardzo dobry artykuł http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/przygotuj-sie-na-black-friday-i-cyber-monday,98.html i wszystko idzie gładko :) Myślę, że takie akcje to również bardzo dobry sposób na zatrzymanie u siebie klienta :)
adolfa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2017, 14:06

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: adolfa » 24 lis 2017, 14:08

Raczej tak, no bo to jest przecież naprawdę bardzo ważne :)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: ewelina8393 » 01 gru 2017, 00:29

Ja zwracam i dlatego uwielbiam ubrania dla swojego faceta od Lakai. Ciężko je znaleźć w sklepach, jedyna opcja to internet. Zazwyczaj kupuję je na stronie https://www.californiaskateshop.pl/firm-pol-2824-Lakai w bardzo dobrej cenie. Polecam zerknąć, bo naprawdę warto. Super jakość!
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Czy zwracacie uwagę na to jak prezentuje się firma?

Postautor: kitka66 » 03 sty 2018, 21:35

Ja bardzo dużą wagę przywiązuję do rozwiązań, które pozwalają wygodnie oraz sprawnie korzystać z usług. Jakiś czas temu w jednym z hoteli spotkałam się po raz pierwszy z systemem o nazwie Smart Digital Signage. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie mogłam poprzez rozmowę wideo skontaktować się z recepcją oraz poznać rozkład i atrakcje hotelu. Z ciekawości zaczęłam szukać informacji na temat tego typu sposobów na rozwój biznesu. Dużo znalazłam na stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-smart-digital-signage/. To ogromny postęp.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość