Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Pozycjonowanie: Forum na temat pozycjonowania i optymalizacji stron.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz

Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Jacek99 » 13 wrz 2018, 10:06

Witajcie otóż prowadzę swój biznes który opiera się na sprzedaży najnowszych gadżetów, ale ostatnio nie powodzi mi się najlepiej klientów mam coraz mniej.
Firma jest nierozpoznawalna przez większość osób. A do tego nie mogę przyciągnąć nowych klientów.
W google moje pozycje jeszcze dodatkowo spadły. Dodam że moja sprzedaż opiera się głównie na sprzedaży w internecie.
W jaki sposób mogę zwiększyć atrakcyjność swojego sklepu wśród osób ? Czytałem w internecie sporo na temat Marketing internetowy
ale dokładnie nie mam pojęcia jak on miałby działać i u kogo takowy mógłbym zakupić ?
Zależałoby mi na kimś zaufanym kto posiada sporą wiedzę na ten temat naprawdę. :hurra:

Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Burbon » 13 wrz 2018, 10:21

W internecie jest naprawdę olbrzymi wybór jeżeli chodzi o tego typu usługi. Lecz tak jak piszesz znaleźć kogoś kto naprawdę się na tym zna to już problem.
A skąd coś o tym wiem ? Otóż tak się składa że sam prowadzę biznes i również swego czasu poszukiwałem marketingu internetowego który mógłby w
znaczącym stopniu poprawić moją sprzedaż. Lecz jak się później okazało większość firm tak naprawdę w ogóle się na tym nie zna.
Dopiero po paru większych poszukiwaniach znalazłem coś odpowiedniego dla siebie jak się okazało to był strzał w dziesiątkę :)
Panowie z firmy LartWeb https://www.lartweb.pl/ podeszli do tematu w bardzo profesjonalny stylu spytali się o parę rzeczy i zaczeli działać byłem
pod mega wrażeniem. Przeszło 2-3 tygodnie później dzięki właśnie ich marketingowi internetowemu zauważyliśmy pierwsze efekty.
Awatar użytkownika
Henioo71
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Henioo71 » 13 wrz 2018, 10:33

Dokładnie sam sporo słyszałem o tej firmie LartWeb robią teraz furorę jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania. Potrafią wynieśc
twój biznes z dołku za pomocą marketingu internetowego w dzisiejszych czasach musimy zdawać sobie sprawę z tego typu działań.
Prawda jest taka że jeżeli niejesteś rozpoznawalny w internecie to nie istniejesz. Może i jest to brutalne dla małych firm ale prawdziwe.
Dzisiaj wszystko sprzedaje się online.
Awatar użytkownika
allagairfj
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: allagairfj » 14 wrz 2018, 15:08

Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.

Wróć do „Pozycjonowanie”