Jaki hosting wybrać?

Kącik Webmastera
Kiku
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki hosting wybrać?

Postautor: Kiku » 28 lis 2017, 13:40

Warto też przetestować hosting przed zakupem.

Agusiek55
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Agusiek55 » 05 sty 2018, 15:20

Ja za bardzo nie znam się na hostingach ale znajomy polecił mi żeby nie brać tych najbardziej popularnych firm, są podobno bardzo zaśmiecone. Poszukajcie też może głębiej, a możecie trafić na fajną ofertę hostingową. Taką wydaje mi się https://www.netmark.pl/index.php U nich oprócz szybkich i stabilnych serwerów możecie liczyć na ciekawe rozwiązania dodatkowe. Bezpłatny kreator stron internetowych, darmowy certyfikat SSL i cenowo tez bardzo fajnie to wychodzi jak tak porównywałam z innymi ofertami
Kiku
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kiku » 06 sty 2018, 08:30

Warto zdecydować się na hosting w netbomb.pl. Są tam interesujące pakiety hostingowe i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Jest też darmowy okres próbny, więc można przetestować hosting przed zakupem.
zaton
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zaton » 08 sty 2018, 16:08

Hekko jest niezawodne i tak działa od lat. Nie mamy żadnych problemów.
Ale oczywiście - każdy może mieć własne oczekiwania.
Robicie test, wrzucacie jakieś swoje strony i wszystko macie wtedy widoczne.
Jaki problem?
huteran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: huteran » 19 maja 2018, 19:15

Ja zgadzam się z poprzednikiem - Hekko jest niezawodnym hostingiem. Dodatkowo można go przetestować, dlatego nie kupuje się kota w worku. A duża liczba pakietów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Antoska55
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Antoska55 » 16 lip 2018, 09:56

Według mnie jedną z ważniejszych rzeczy jeżeli chodzi o hosting jest dobre wsparcie techniczne. Zawsze znajdą się jakieś problemy, a jak nie ma problemu z kontaktem i obsługa jest miła to na pewno bardzo dobrze to wpływa na ofertę firmy :) Ja chyba i tak się zdecyduje na stronę od firmy http://stronaza39zlotych.pl Wtedy o nic nie będę musiała się przejmować :P
majaa862
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: majaa862 » 20 lip 2018, 09:03

Te darmowe mają spore ograniczenia, także radzę wybrać płatne, zresztą nie kosztują wiele. Do prywatnych celów wystarczą współdzielone, do firmy potrzebny będzie jednak VPS, jak Cloud VPS z Aruba https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx obecnie w promocji za parez zł miesięcznie, a wiec warto, zwłaszcza, że mają sensowne parametry, a firma spełnia standardy RODO.
monikabert90
Level 1
Level 1

Postautor: monikabert90 » 04 wrz 2018, 10:53

Nam bardzo tani hosting strony internetowej udało się zamówić na www.eniteo.pl/hosting. Jak widać, są tam do wyboru aż 3 serwery, my akurat skorzystaliśmy z najtańszej opcji, bo takie parametry w zupełności są dla nas wystarczające. Z firmą współpracuje się bardzo dobrze, zawsze możemy z ich strony liczyć na fachową poradę, więc szczerze polecamy :)
Mataka
Level 1
Level 1

Postautor: Mataka » 21 wrz 2018, 11:16

Na pewno jest wiele mozliwości, jeżeli chodzi o wybór dobrego hostinu. Pytanie tylko czy się na tym odpowiednio znasz? Chyba hosting VPS jaki oferuje https://www.statnet.pl/hosting/ z administracją jest najlepszy rozwiązaniem dopóki nie załapiesz jak sie tym wszystkim posługiwac

Wróć do „Kącik Webmastera”