ZWCAD = dobry CAD?

Programy Komputerowe
Małgoś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2018, 09:56

ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Małgoś » 07 gru 2018, 14:09

Hej, witam wszystkich :)
Szukam porady, przymierzam się do otwarcia swojego biura projektowego i rozglądam się za programem CAD - głównie 2D. Nie interesuje mnie ACAD (mimo, że na studiach na nim się uczyłam) - z wiadomych względów koszty utrzymania licencji wykończą jednoosobową działalność, a poza tym wiem że sporo fajnych a znacznie tańszych alternatyw, z licencjami wieczystymi.
Myślałam nad ZWCADem 2019, po krótkich testach wygląda podobnie jak acad - nie miałam problemu żeby się nim pobawić, ale wiadomo że na dogłębne testy aby sprawdzić np.stabilność mało kto ma czas... Widziałam że jest też sporo nakładek, może w przyszłości w miarę rozwoju biura będzie w czym wybierać ;) Licencjonowanie, aktualizacje - to wygląda na plus (zwłaszcza względem Acada)
Znacie ten program - szczególnie jeśli mowa o tej aktualnej wersji? Sprawdza się u Was? Macie jakieś zastrzeżenia?
Będę wdzięczna za sugestie i rady :D
Pozdrawiam! :)
Małgoś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2018, 09:56

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Małgoś » 18 gru 2018, 14:31

Dzięki wielkie za Wasze rady :D potestowałam jeszcze program i z dnia na dzien coraz bardziej mnie przekonał, a Wasze opinie pomogły mi sie zdecydować iii zamówiłam :D :hurra:
Dzwoniłam do dystrybutora SZANSA - fachowy zespół, miłe Panie doradziły mi wersje i rodzaj licencji, a dział techniczny podpowiedział kilka fajnych trików. :oczami:
I fajna opcja - mogę wziąć udział w szkoleniu z obsługi ZWCADa w cenie licencji :o będę sie może umawiać na styczeń i zobaczymy ;) dam znać jak wrażenia
Ale wygląda to fajnie - czekam na kuriera i będę startować! :hyhy:
Dzięki jeszcze raz za pomocne opinie!
jim002
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 15 cze 2017, 15:24

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: jim002 » 01 lip 2019, 17:31

i jak, sprawuje się jak trzeba :)? Ja co prawda siedzę w CAD 3D (ironcad) ale swego czasu przerabiałem trochę cad`ów d rysunków.
AndroSS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:34

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: AndroSS » 11 lip 2019, 13:35

W stu procentach zgadzam się z tym, co napisał mój przedmówca. Widać, że gość zna się na rzeczy, a nie tak jak inni
--------------------------------------
http://prezenty.edu.pl/
TwoSouls
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:56

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: TwoSouls » 15 lip 2019, 22:01

Jak najbardziej się z Wami zgadzam!
Omega44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:25

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Omega44 » 02 wrz 2019, 02:02

U nas w firmie stanęliśmy dokładnie przed tym samym dylematem - autocad czy jakiś zamiennik. Zdecydowaliśmy się na zamiennik, wypróbowaliśmy darmowy cad 2d, miał wszystko co było nam potrzeba, więc zakupiliśmy znacznie taniej licencję.
krzyvevo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2019, 14:21

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: krzyvevo » 07 wrz 2019, 14:22

hej
Sieciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2021, 08:44

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Sieciak » 10 lip 2021, 08:52

Jak posiadasz własną firmę to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system, wszystkie info są na stronie
Zenga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2021, 08:45

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Zenga » 06 wrz 2021, 08:51

Sprawa wydaje się prosta. Zamiennik jest lepszym rozwiązaniem analizując politykę firmy autodesk i ich skok na kasę. Polecam ActCAD. ActCAD jest oferowany zawsze z licencjami wieczystymi. Jest na najnowszym silniku IntelliCAD 10.1 (pierwszy Intellicad z tym silnikiem). Niska cena. Tani upgrade. Darmowe dodatki (min.: konwerter pdf). Szybki i stabilny. Dobre wsparcie. Do pobrania i testowania na stronie ActCAD Polska. Baza bloków. Baza filmów instruktażowych.

Wróć do „Programy Komputerowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość