Transkrypcja

Sprzedam - mam do sprzedania - giełda
trans358
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2019, 20:05

Transkrypcja

Postautor: trans358 » 05 lut 2019, 21:27

Transkrypcja nagrań na tekst https://transkrypcje.info to wyjątkowo żmudna i nudna i duża praca, jeżeli posiadasz pewne nagrania do przepisania na tekst, nie masz również doświadczenia w transkrypcji, nie lepiej jest marnować naszego czasu oraz próbować własnych zdolności przy transkrypcji nagrań, i zatem z uwagi na to, że szybciej i mało można więc przekazać fachowcom, którzy w bardzo niedługim okresie są w kształcie przepisać każdą ilość wywiadów. Lepiej tenże moment poświęcić na rzecz bardziej miłego, albo też oddać się swoim zawodowym funkcjom i w tymże momencie zarobić kilka razy tyle wykonując swoją książkę.

Ceny za transkrypcje https://transkrypcje.info/transkrypcje-cennik.html nie są na końcu wysokie, ażeby próbować je prowadzić na swoją rękę. Wystarczy nauczyć się z ofertą spółki wykonującej przepisywanie. Mamy możliwość tam między innymi ogarnąć, że dokonanie na przykład 2 godzin nagrań pochłonie im mało godzin. Przemyśl obecnie ile ci zabierze wykonanie tych dwóch godzin? Tydzień? Dwa tygodnie? Zatem warto dwukrotnie się ponad tym pomyśleć
albo nie lepiej dać takie działanie specjalistom?

Co robimy? Robimy między innymi transkrypcje w języku krajowym a w języku niemieckim. Wykonujemy transkrypcje na tekst fokusów, nagrań pojedynczych czyli zwykłe przepisywanie wywiadów na sprawy prac badawczych. Wyonamy praktycznie wszystko. Wykonujemy i wywiady psychologiczne, wywiady etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już dzisiaj zapoznać naszą ofertę.

Ceny za przepisywanie nagrań chodzą do najmniejszych na bazarze, koszt przepisania dwóch godzin wywiadu podejmuje się od 200 złotych, jeżeli tobie wykonanie tych dwóch godzin zabierze tydzień albo dwa? To może już znasz co zrobić ze swoimi nagraniami. Najlepiej przyjdź do nas od razu również nie czekaj więcej a nie dziw się, bo jak widzisz przedstawia nie jest odpowiednia świeczki.

Wróć do „Sprzedam - mam do sprzedania - giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość