Stenogramy rozwodowe

Tu można promować swoje strony
majeczka358
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2013, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Stenogramy rozwodowe

Postautor: majeczka358 » 22 wrz 2015, 20:48

Zapraszam do skorzystania z oferty na stenogramy rozwodowe http://stenogramy.com.pl - specjalizujemy się w wykonywaniu stenogramów nagrań, w tym stenogramów z tak zwanych podsłuchów najczęsciej na potrzeby sądów do rozwodów etc.

WYkonujemy stenogramy wierne, odwzrorowujące przebieg faktyczny calego zdarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stenogramów w Warszawie i do kontaktu http://stenogramy.warszawalokalnie.pl
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Stenogramy rozwodowe

Postautor: dyskutantka » 23 wrz 2015, 10:18

Nie jestem przekonana czy "podsłuch" to jakikolwiek dowód dla Sądu.
Podsłuch bez zgody sądu nie jest dowodem. :zdegustowany:
W procesie nie mogą być użyte dowody z podsłuchów, na które nie uzyskano zgody sądu – orzekł poszerzony skład Sądu Najwyższego, który rozpatrywał sprawę wykorzystania rozmów z legalnych podsłuchów podejrzanej osoby wobec innych osób, z którymi ta osoba rozmawiała.

Sąd Najwyższy orzekł, że także w sytuacji podsłuchiwania podejrzanego i znalezienia dowodów na przestępstwo popełnione przez inne osoby konieczna jest kolejna zgoda sądu na założenie podsłuchu.

W uzasadnieniu sędzia Tomasz Grzegorczyk zaznaczył, że prawo w tym przypadku szczególnie chroni wolności obywatelskie. Takie wykorzystanie podsłuchu bez dodatkowej zgody sądu jest wkroczeniem w sferę konstytucyjnych wolności, przede wszystkim w swobodę komunikowania się.
Podsłuch może być zastosowany po wydaniu postanowienia przez sąd, postanowienie wydawane jest na wniosek prokuratora, po formalnym wszczęciu postępowania. Przy czym nie jest istotne czy postępowanie toczy się przeciwko konkretnej osobie, czy też w sprawie.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Stenogramy rozwodowe

Postautor: ewelina8393 » 02 mar 2018, 23:07

Rozwód czasami robi z człowieka naprawdę straszną osobę. Dzieją się różne sytuacje, których wcześniej nie było lub których nigdy byśmy sobie nie wyobrazili. Myślę, że w takim czasie warto pomyśleć o wiedzy jak wykryć podsłuch domowym sposobem, w razie jakichkolwiek problemów.
kabix179
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2018, 22:37

Re: Stenogramy rozwodowe

Postautor: kabix179 » 27 wrz 2018, 15:40

Sklep internetowy Gospy trudni się sprzedażą sprzętów detektywistycznych, jakie ułatwiają na przykład rozpoznawanie danej osoby bądź wozu, nasłuchiwanie, czy rejestrowanie filmu i dźwięku za pośrednictwem mini kamer. Sklep Gospy powstał w kontrakcji na wzrastającą sensowność stosowania akcesoriów kryminalnych.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Stenogramy rozwodowe

Postautor: niebieskiorzel » 08 paź 2019, 09:39

Skoro jesteśmy przy takim temacie to chciałem podzielić się z Wami sprawdzonymi przeze mnie usługami w kwestii podsłuchów telefonu. Na stronie: https://dowiedzsie24.pl/podsluchy-na-telefon-spyone/ znajdziecie wszystkie informacje. Mi najbardziej zależało między innymi na opcji jaką jest podsłuch wiadomości WhatsAP i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli akurat poszukujecie podobnego rozwiązania to gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość