Opiekunka osób starszych

Giełda
bella3
Level 1
Level 1

Re: Opiekunka osób starszych

Postautor: bella3 » 19 lip 2020, 23:18

A nie lepiej w takiej sytuacji skorzystać z możliwości zostawienia seniora w domu opieki na pobycie dziennym? wiele ośrodków umożliwia takie rozwiązanie, zobacz na przykład tu ofertę. Moja babcia też ma swoją opiekunkę i w sytuacji gdy nie może ona do niej przyjechać, choruje czy potrzebuje wolnego to mój tata zawozi właśnie babcię na kilka godzin do takiego ośrodka. Opiekę ma zapewnioną, posiłki, zazwyczaj miłe towarzystwo, atrakcje, rozrywki. To czas który mile wspomina babcia i chętnie raz na jakiś czas jeździ. Dla osób bardziej sprawnych ruchowo to super rozwiązanie.
bella3
Level 1
Level 1

Re: Opiekunka osób starszych

Postautor: bella3 » 31 lip 2020, 16:55

Zastanawialiśmy się czy do mojej babci zatrudnić opiekunkę czy zdecydować się na skorzystanie z oferty domu opieki. Babcia zdecydowała sama że woli drugie rozwiązanie a my już na miejscu w https://domseniora-jaso.pl/ przekonaliśmy się jaka to była dobra decyzja. Nikt w domu nie jest w stanie zapewnić takiej opieki jak senior ma w takim domu. Kilka osób w jednym czasie dba o taką osobę, lekarz, pielęgniarki. Są w stanie zareagować na każdy niepokojący sygnał - posiadają przecież duże doświadczenie w opiece.

Wróć do „Giełda”