Co lepiej wybrać?

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
Martynu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:51

Co lepiej wybrać?

Postautor: Martynu » 02 lip 2017, 12:56

Witam wszystkich :)
Mam ogromny dylemat w związku z wyborem kierunku studiów. Chciałabym iść na Politechnikę Śląską (wydział organizacji i zarządzania) i zastanawiam się co mam wybrać. Rozważam opcje logistyki lub nowego kierunku: analityke biznesową. Nie koniecznie jestem dobra z matematyki więc to też trochę utrudnia. Analityka biznesowa to nowy kierunek na Politechnice więc też nie wiem czego się tam spodziewać. Ktoś może się wypowiedzieć o stopniu trudności na nowych kierunkach oraz co lepsze logistyka czy analityka?
Z góry wieelkie dzięki za pomoc :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: Manuela » 21 lip 2017, 08:46

Niestety nie jestem w stanie pomóc. Politechnikę śląską znam, ale t kierunki nie są mi znane, a niestety żaden z moich znajomych nie studiował ich. Co do nowych kierunków to zawsze jest jakieś ryzyko, ale dlaczego by się go nie podjąć?
tadar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2018, 19:28

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: tadar » 04 lip 2018, 19:29

najlepiej wybrać według mnie coś innego
PawełG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:29

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: PawełG » 05 wrz 2018, 12:59

Mój kolega jest na specjalności transport spedycja logistyka https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/transport-spedycja-logistyka-tsl i wcale nie narzeka. Wiadomo, uczyć się trzeba jak wszędzie ale te studia są tak pożądane, że już pracuje w firmie zajmującej się właśnie logistyką. Uważam, że ten kierunek to super wybór.
Przemko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2018, 17:32

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: Przemko » 20 paź 2019, 17:05

Studiowałem logistykę w warszawie na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/ i jestem bardzo zadowolony z ukończenia tego kierunku. Pracuję w firmie transportowej i moja wiedza bardzo mi pomaga w pracy. Nigdy natomiast nie spotkałem się z kierunkiem analityka biznesowa, nie znam nikogo kto by to studiował, ciężko jest mi więc powiedzieć czy ten kierunek przyda Ci się w przyszłości i czy warto go wybrać.
Mahone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:06

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: Mahone » 31 sty 2020, 08:49

Wydaje mi się, że logistyka będzie bardziej praktycznym kierunkiem, po którym łatwiej będzie znaleźć pracę :)
Awatar użytkownika
charles95
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: charles95 » 31 sty 2020, 10:33

Chyba lepsza jest logistyka. Praktyczna i łatwiej znajdziesz pracę. Nowy kierunek to kot w worku.
ulagerf
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:13

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: ulagerf » 02 lut 2020, 13:13

czesc
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: monikabert90 » 01 kwie 2020, 19:48

Mi się wydaje, że najlepsza z tego wszystkiego byłaby logistyka przedsiębiorstw. Jest to bardzo przyszłościowy oraz potrzebny kierunek, ze znalezieniem później pracy raczej nie powinno być problemu. Ogólnie zagadnienia poruszane na takich studiach wydają się być całkiem ciekawe.
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: Karolcia12 » 08 kwie 2020, 22:05

osobiście mogę polecić logistykę, sama studiowałam na Politechnice i gdybym mogła, wybrałabym jeszcze raz ten kierunek.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość