Co lepiej wybrać?

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
Martynu
Forumowicz
Forumowicz

Co lepiej wybrać?

Postautor: Martynu » 02 lip 2017, 12:56

Witam wszystkich :)
Mam ogromny dylemat w związku z wyborem kierunku studiów. Chciałabym iść na Politechnikę Śląską (wydział organizacji i zarządzania) i zastanawiam się co mam wybrać. Rozważam opcje logistyki lub nowego kierunku: analityke biznesową. Nie koniecznie jestem dobra z matematyki więc to też trochę utrudnia. Analityka biznesowa to nowy kierunek na Politechnice więc też nie wiem czego się tam spodziewać. Ktoś może się wypowiedzieć o stopniu trudności na nowych kierunkach oraz co lepsze logistyka czy analityka?
Z góry wieelkie dzięki za pomoc :)

Manuela
Level 1
Level 1

Re: Co lepiej wybrać?

Postautor: Manuela » 21 lip 2017, 08:46

Niestety nie jestem w stanie pomóc. Politechnikę śląską znam, ale t kierunki nie są mi znane, a niestety żaden z moich znajomych nie studiował ich. Co do nowych kierunków to zawsze jest jakieś ryzyko, ale dlaczego by się go nie podjąć?
tadar
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tadar » 04 lip 2018, 19:29

najlepiej wybrać według mnie coś innego
PawełG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PawełG » 05 wrz 2018, 12:59

Mój kolega jest na specjalności transport spedycja logistyka https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/transport-spedycja-logistyka-tsl i wcale nie narzeka. Wiadomo, uczyć się trzeba jak wszędzie ale te studia są tak pożądane, że już pracuje w firmie zajmującej się właśnie logistyką. Uważam, że ten kierunek to super wybór.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”