Relacje rodzinne - praca magisterska

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
natifreediver
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Relacje rodzinne - praca magisterska

Postautor: natifreediver » 25 mar 2009, 20:28

Witam,
jestem studentką ostatniego roku psychologii, na etapie pisania pracy
magisterskiej o komunikacji między rodzicami a dziećmi. Poszukuję chętnych do udziału w badaniu dotyczącym powyższego tematu. Ankieta jest niestety dość długa (20-25 min) ale nie mogę jej skrócić gdyż zaburzyłoby to wyniki, proszę więc o wytrwałość..
Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy i dziękuję za poświęcony czas!

www.ebadania.pl/0c708667a098dee3

Awatar użytkownika
mixery
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mixery » 27 mar 2009, 23:18

Wypełniłem ankiete, byłem szczery a przy okazji kilka rzeczy stało się dla mnie jasnych, m. in. że moi rodzice świetnie się uzupełniają :).

Zajeło mi to jakieś 35 minut :P
pisandlove
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pisandlove » 18 cze 2012, 23:02

Kurczę szkoda, że się nie załapałem pewnie...
Accerka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Relacje rodzinne - praca magisterska

Postautor: Accerka » 10 wrz 2015, 11:45

Praca magisterska nie jest łatwą rzeczą. Jeszcze jak masz jakiś bardzo skomplikowany temat. Jak czujesz, że sobie nie poradzisz to może spróbuj się skontaktować z tą firma www.portal-nauki.net . Pomagają przy pisaniu prac magisterskich.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 10 wrz 2015, 12:06

Dobrze też byłoby "złapać" chętnego i przeprowadzić z nim wywiad bezpośrednio. ;)
Gusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gusia » 23 wrz 2015, 15:59

Ale nie zawsze jest czas na to by chodzi, robić wywiady. Mamy przecież domy czasem rodziny. Wtedy warto jednak skorzystać z pomocy takich firm http://www.dobra-edu.pl/. Mogą napisać dla nas taką pracę a my możemy zająć się domem.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 24 wrz 2015, 11:02

Jeśli tylko potrafi się zorganizować i rozplanować cały dzień - da sią radę.Niektóre kobiety mają po kilkoro dzieci,nie ciekawą sytuację w domu,a wszystko potrafią ogarnąć.Tylko trochę szczerych chęci. :)
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marlenka33 » 07 mar 2016, 06:06

Gusia pisze:Ale nie zawsze jest czas na to by chodzi, robić wywiady. Mamy przecież domy czasem rodziny. Wtedy warto jednak skorzystać z pomocy takich firm

Jestem przerażona taką postawą! Studia nie są obowiązkowe, więc jak się nie ma na nie czasu, to lepiej je odpuścić niż mieć niezasłużony tytuł! Mój mąż kończy niebawem studia inżynierskie i podziwiam go, jak ambitnie podchodzi do pisania pracy, chce pisać o tej firmie http://zpue.pl/o-firmie/dla-studenta.html A inni idą na łatwiznę, co jest okropnie niesprawiedliwe!

Wróć do „Forum Studenta, Studia”