Studia administracja w Opolu

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Studia administracja w Opolu

Postautor: miastowy » 26 sty 2016, 13:11

Witam. Czy ktoś tutaj jest z tych okolic? Zastnawiam się obecnie nad kierunkiem administracja. Może ktos mi podpowiedzieć gdzie w Opolu warto jest podjąć właśnie te studia?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Studia administracja w Opolu

Postautor: saraa » 26 sty 2016, 16:12

Widzę,że chcesz iśc właśnie na mój kierunek. Obecnie studiuję administrację i finanse samorządowe na Wyższej Szkole Bankowej. Są to studia zaoczne, na stronie uczelni możesz sobie poczytać o tym kierunku:
http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studi ... amorzadowe

Wprawdzie nauki jest sporo oraz nie ma sensu zaprzeczać ale studia są rozwijające, uczymy się tam głównie rzeczy, które mam nadzieję,ze przydadzą się w przyszłości. Jest to jedna z lepszych uczelni prywatnych w kraju. Pomimo tego czesne nie jest takie drogie ( jeśli płacisz za cały rok z góry to jest jeszcze taniej....). Mam nadzieję,ze w przyszłym roku uda mi się znaleźć pracę w zawodzie :)

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość