Projektowanie wnętrz - kurs?

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
Kasiotta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2013, 07:55
Lokalizacja: Warszawa

Projektowanie wnętrz - kurs?

Postautor: Kasiotta » 30 kwie 2013, 08:00

Cześć :)
Poradźcie mi, od czego zacząć naukę projektowania wnętrz? Mam za sobą dziesiątki forów internetowych i blogów (głównie zagraniczne), trochę książek i programów tv ale czuję niedosyt wiedzy :) i nie odważyłabym się na razie nic projektować... i pomyślałam, że przydałby się kurs. Czy możecie mi coś polecić weekendowego w Warszawie?
Zastanawiam się też od czego zacząć: czy od razu wybrać się na długi, np roczny kurs, czy startować od drobniejszych kursów typu stylizacja wnętrz? Poradźcie proszę, bo jestem w kropce.
WichroweW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2013, 11:47
Lokalizacja: Kraków

Postautor: WichroweW » 07 maja 2013, 11:55

Bardzo obszerne pytanie i tak naprawdę ciężko cokolwiek poradzić, bo wydaje mi się, że każdy wybór będzie tu dobry ;) musisz tylko być wytrwała! Jeśli faktycznie masz już wiedzę i "nasiąkłaś" zdjęciami wnętrz, to mi by się wydawało, że kurs będzie w sam raz.

Dziewczyny ode mnie z roku (PK w Krakowie, architektura) bardzo nam zachwalają zajęcia na Artcube, gdzie właśnie weekendami dorabiają sobie zawód projektanta wnętrz do studiów z "surowej" architektury. Wiem, że pytasz o Warszawę, ale Artcube też tam działa :D ja baaardzo czekam u nich na Projektowanie Przemysłowe, rusza we wrześniu, już się nie mogę doczekać :D

poszukaj ich na google, bo na razie nie mogę tutaj podawać linków :zdziwko:
Aneta.B
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2013, 15:50
Lokalizacja: Polska

Postautor: Aneta.B » 15 maja 2013, 15:56

Kasiu, wydaje mi się, że jeśli faktycznie posiadasz już dużą wiedzę na temat wykończenia wnętrz - chodzi mi właśnie o przeglądanie sieci i gazet, to może najlepiej by było zacząć od stylisty wnętrz ?
Znacznie szybciej będziesz mogła (i będziesz miała odwagę) zacząć przyjmować zlecenia, spróbujesz swoich sił... a potem dorobisz sobie kurs projektowania wnętrz jeśli uznasz, że chcesz też większych wyznań. choć tak naprawdę nie ma co porównywać tych dwóch kierunków: i jeden i drugi wymaga dużej wiedzy i przesiąknięcia tematem ;)
Kasiotta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2013, 07:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kasiotta » 24 maja 2013, 10:16

dzięki za odpowiedzi! :D
Anetko, chyba właśnie piszemy o tym samym - o stylizacji wnętrz. WIem, że w tej dziedzinie mam już sporą, choć mocno nieuporządkowaną wiedzę, ale są podstawy ;) i to chyba najbardziej mnie ciekawi: style, dodatki, kompozycje kolorystyczne!
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 22 paź 2013, 11:29

Ja także uwielbiam stylizować wnętrza. Na razie robię to tylko na własne potrzeby, ale może kiedyś zacznę komercyjnie.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość