Konsultacje prace magisterskie

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
tadeo
Forumowicz
Forumowicz

Konsultacje prace magisterskie

Postautor: tadeo » 30 mar 2013, 17:30

Jeśli ktoś pisze lub będzie pisał pracę dyplomową, to polecam usługi firmy z edutalent.pl, świetni fachowcy, zawsze na czas i bez problemów

Awatar użytkownika
wscibski
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wscibski » 30 mar 2013, 20:57

Zawsze mnie takie coś irytowało bo potem taka osoba co to za nią napisano jest niekompetentna i w ogóle ... eee, brak słów.
Wiem, wiem zaraz będzie, że wszyscy tak robią i jest ok ale tak nie jest.

Po co idziesz na studia? Żeby się wykształcić czy być wykształciuchem? Jak to drugie to nawet nie pisz bo nie trawie ludzi co przez życie próbują po czyiś plecach się ślizgać. A te Twoje info też świadczy o tym jak patrzysz na innych, myślisz, że inni są tak tępi, że nie potrafią sami dotrzeć do tej informacji? Chyba, że tam pracujesz i sam piszesz prace to szacun choć szczerze w to wątpię bo osoba pisząca prace zamieściła by bardziej ... eee dość szkoda mi czasu. Jestem zbulwersowany. :zawstydzony:
Starter3na9
Forumowicz
Forumowicz

Re: Konsultacje prace magisterskie

Postautor: Starter3na9 » 18 lip 2015, 20:23

Ja tam nie wiem czy to dobrze czy zle, wiem ze mi pomagali w części metodologicznej to byli z http://www.edukacja-ty.pli nie żałuje. Wszystko poszlo git . :hurra:
Awatar użytkownika
eagon3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: eagon3 » 20 lip 2015, 19:08

O Edutalent też słyszałem i to same pozytywne rzeczy. Współpracują z nimi fachowcy, najczęściej młodzi pracownicy naukowi albo doktoranci. Ale jak ktoś ma czas to pracę dyplomową lepiej napisać samemu, chociażby dla satysfakcji.
Awatar użytkownika
Kellow
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kellow » 21 lip 2015, 01:13

W kraju gdzie co druga osoba ma magistra, to takie magisterki nic nie znaczą. Państwo produkuje bezrobotnych z dyplomem. Bezsens, strata pieniędzy i czasu. Lepiej zostać dobrym cieślą niż kupionym magistrem socjologii.
Awatar użytkownika
Barte55
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Barte55 » 21 lip 2015, 02:26

Weźcie się nie ośmieszajcie z tym zlecaniem napisania pracy magisterskiej. Jak ten poziom edukacji w Polsce upada, to ja nawet nie mam słów.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Accerka » 10 wrz 2015, 11:47

Wiele osób korzysta teraz z pomocy innych osób. Warto korzystać z pomocy bo w sumie takie zaliczenia to zazwyczaj tylko kwestia czysto teoretyczna. Nie mając czasu możemy zgłosić się do takich firm jak ta www.portal-nauki.net . Tam mamy pewność że nam pomogą.
Gusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gusia » 23 wrz 2015, 16:00

Moja znajoma miała okazję korzystać z usług takiej firmy http://www.dobra-edu.pl/ , Pomoc przy pisaniu takich prac według mnie nie jest niczym złym. Sporo osób z tego korzysta. W końcu napisanie takiej pracy nie zmieni za bardzo posiadania naszej wiedzy.
Starter3na9
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Starter3na9 » 22 paź 2015, 17:45

http://www.dobra-edu.pl tez jest ok , ktoś ode mnie z szkoły od nich zlecal zebranie samych materiałów do swojej pracy dplomowej. Wszystko co chciał dostal no i obronil się.
olenka99
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: olenka99 » 12 lis 2015, 18:25

Ja uważam, że warto korzystać z pomocy przy pisaniu, jeśli ktoś nie ma na tyle czasu. Ja korzystałam z akademia-edukacji.pl :) I mocno polecam! :)
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MoniaBest » 22 gru 2016, 13:35

Te prace magisterskie powinny być zlikwidowane. Jest to przeżytek, który stanowi żer dla różnej maści "profesorów" oraz internetowych pisarzy prac magisterskich.Innymi słowy jest to patologia.
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafaal091 » 21 kwie 2017, 15:03

Mając czas warto napisać pracę magisterką samodzielnie - pozwala to podszkolić umiejętności pisarskie, mamy też pewność, że nie zostaniemy osądzeniu o plagiat, łatwiej też zdać obronę pracy. Jeśli zamierzacie zlecić komuś napisanie pracy, to podpiszcie odpowiednią umowę, a po zakończeniu upewnijcie się co do autentyczności pracy - sprawdźcie sobie ich https://pisanie-na-zlecenie.com.pl mają doświadczenie w pisaniu prac magisterskich.
Awatar użytkownika
bandrzej85
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bandrzej85 » 24 kwie 2017, 14:21

Od pomocy są wykładowcy i promotor (chyba, że jest totalnym osłem) :) pisanie pracy za kogoś jest poniżej pasa...
PawełG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PawełG » 11 lip 2017, 12:58

Ja korzystałem z pomocy przy pisaniu pracy magisterskiej ze względu na nagła sytuację rodzinną :) większość napisałem sam :) różne są sytuacje w życiu i czasem pomoc jest konieczna. Nie popieram pisania pracy za kogoś z lenistwa :)
Awatar użytkownika
szarotek23
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szarotek23 » 12 lip 2017, 21:00

O, takich informacji właśnie szukałem :) Dzięki wielkie za info :)

Wróć do „Forum Studenta, Studia”