Uniwersytet Trzeciego Wieku

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
kluska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2012, 15:17
Lokalizacja: Poznań

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Postautor: kluska » 13 sty 2012, 13:19

Witajcie piszę ponieważ mam pytanie :zalamany: Może są w śród was osoby które zapisały się na uniwersytet trzeciego wieku????Szczerze mówiąc mam mały problem
Moja mama ma 65 lat jest zdrową osobą która nudzi się w domu....choć ona nie przyznaje się do tego ;) Cały dzień spędza na oglądaniu telewizora....no i ja wpadłam na fajny pomysł aby zapisać ją na wykłady dla seniorów właśnie w takim uniwersytecie.I tu mam pytanie mama właściwie nie ma żadnych zainteresowań w takim wypadku gdzie by ją zapisać na jakie zajęcia :chytry: żeby od razu nie zniechęcić jej...chcę aby trochę poznała nowych ludzi i miło spędziła czas.Może macie pomysł...albo doświadczenie w tym :(

[ Dodano: 2012-01-17, 12:06 ]
Hej szkoda że nie ma nikogo kto uczęszcza na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego wieku..może ktoś z waszych rodziców a może jest tu wykładowca który może poradzić gdzie zapisać mamę???? :zalamany: Na razie przechodzę z nią batalie aby się wybrać i rozeznać się jakie ciekawe są kierunki...mieszkam w Poznaniu
pisandlove
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2012, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: pisandlove » 18 cze 2012, 22:33

To jest tak wspaniały pomysł, że tylko podziwiać studentów tego uniwersytetu :)
Justyś88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk-City Park

Postautor: Justyś88 » 09 paź 2012, 14:17

Uważam że to bardzo dobry pomysł na spędzanie czasu na emeryturze - zamiast marnować go, można fajnie wykorzystać na naukę, wśród rówieśników.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość