kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
porto_alegre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2011, 15:31
Lokalizacja: gliwice

kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: porto_alegre » 19 paź 2011, 15:33

Szkoła języków iberyjskich Porto Alegre ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na kursy języka hiszpańskiego oraz portugalskiego. W Krakowie znajdziecie nas przy ul. Św. Gertrudy 7. Prowadzimy również zajęcia on-line. Nasi nauczyciele zarażają pasją :) Przygotujemy Was do wszystkich egzaminów.
pisandlove
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2012, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: pisandlove » 18 cze 2012, 22:35

hiszpański jest prostszy :)
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 10:44

Wydaje mi się, że hiszpański jest przyjemniejszy do nauki, pomimo tego, że oba języki są podobne. Ja osobiście wybrałbym hiszpański ;)
Darcyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 02 mar 2017, 18:26

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: Darcyk » 24 lis 2017, 17:01

Też wybrałbym język hiszpański, gdyż to drugi, najpopularniejszy język na świecie. Można się zapisać na kurs językowy do szkoły: https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/. Mój kolega tam się uczy i jest zadowolony z wysokiego poziomu i z miłej atmosfery jaka tam panuje.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: Mateo 77 » 25 lis 2017, 14:11

Ciekawa sprawa. Podpowiem Wam, że jeśli chcecie posłać dzieci na naukę języka obcego, to najlepiej najpierw zafundować im kurs arytmetyki mentalnej z Abakus. To sprawi, że maluchy będą lepiej zapamiętywały różne czeczy i myślały w kreatywny sposób. W http://www.abakus-center.eu/pl-pl/naucz ... dla-dzieci możecie poczytać więcej na temat takich kursów.
MemeK65
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2017, 13:03

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: MemeK65 » 09 gru 2017, 11:35

A czy jest jakaś dobra szkoła hiszpańskiego na Śląsku? Ktoś coś poleca?
KeptoON
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2017, 18:04

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: KeptoON » 16 gru 2017, 18:42

Znajdziesz coś pewnie w Katowicach ;)
RatatUjeK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2018, 11:59

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: RatatUjeK » 11 mar 2018, 14:43

Ja się uczę hiszpańskiego i muszę przyznać, że to naprawdę piękny język :)
karoleks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 09:25

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: karoleks » 28 sie 2018, 09:42

Z pewnością nauka języków obcych to świetna inwestycja w nas samych :)
janka0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2018, 15:31

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: janka0 » 04 paź 2018, 14:37

Język angielski już znam bardzo dobrze, więc miałam ochotę nauczyć się nowego. Tylko, że nie wiedziałam na jaki się zdecydować, ale kiedy pojechałam na wakacje do Hiszpanii tak spodobał mi się ich język, że postanowiłam się go nauczyć. Jak tylko wróciłam z wakacji to zapisałam się do szkoły językowej w Warszawie https://www.berlitz.pl/ i od tamtego czasu uczę się hiszpańskiego, czyli już prawie dwa lata. Bardzo mi się to podoba i już widzę, że dużo umiem. Teraz czeka mnie jeszcze dużo więcej nauki, bo za rok wybieram się na studia do Hiszpanii.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: niebieskiorzel » 12 lip 2019, 12:27

Mi od zawsze bardzo podobał się język hiszpański i długo poszukiwałem odpowiedniego kursu, który zapewni mi naukę języka, ale jednocześnie nie będę się na nim nudzić. Postawiłem na ofertę ze strony: http://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe - oferują oni wyjazdy za granicę podczas, których prowadzone są zajęcia z wybranego przez nas języka. Mój wybór padł Alicante w Hiszpanii. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w podobnym kursie, ale jestem pewien, że w przyszłym roku ponownie zdecyduję się na ofertę tej firmy. Cały wyjazd był świetnie zaplanowany - miałem zarówno czas na zwiedzanie, czas na odpoczynek i idealnie dobrane lekcje języka hiszpańskiego. Jeżeli ktoś z Was poszukuje właśnie podobnej oferty to koniecznie sprawdźcie sobie właśnie firmę Atas. Bez problemu dobierzecie coś dla siebie, bo mają oni również kursy między innymi angielskiego, francuskiego czy niemieckiego. Czas trwania wyjazdu również możecie sobie dowolnie wybrać. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla kogoś z Was pomocna. Dajcie koniecznie znać jeśli uda Wam się zerknąć na ofertę tej firmy - jestem ciekaw Waszych opinii ;)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: monikabert90 » 28 lut 2020, 12:29

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy języka hiszpańskiego oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Polecam, jestem przekonana, że będziecie zadowoleni, bo szkoła ta ma wieloletnie doświadczenie i bardzo skuteczne metody nauczania.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: wadzianka » 21 cze 2020, 11:29

Podręczniki i literaturę hiszpańską zamawiam z księgarni Siesta w Gdańsku gdzie mają ogromny wybór dzieł znanych pisarzy, ale też czasopism więc można się zagłębić w kulturę. https://ksiegarnia.siesta.pl/38-jezyk-hiszpanski
witold.krasnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 14:18

Re: kurs hiszpańskiego i portugalskiego

Postautor: witold.krasnik » 18 gru 2020, 14:44

Czy ktoś korzystał z sita.pl? Może polecić?

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość