Jaki profil wybrać w liceum, aby mieć szansę dostania się na AWF?

Forum licealisty, Liceum, LO
Wika_13
Forumowicz
Forumowicz

Jaki profil wybrać w liceum, aby mieć szansę dostania się na AWF?

Postautor: Wika_13 » 21 mar 2019, 20:06

Niestety, ale na biol-chem nie pójdę, ponieważ jestem słaba z chemii i wiem, że sobie nie poradzę. Myślałam nad liceum mundurowym, ale nie wiem czy po takim liceum mam możliwość dostania się na AWF. Podajcie proszę jakie mam możliwości do wybrania, jeśli chodzi o kierunki liceum.
DamianSom
Level 1
Level 1

Re: Jaki profil wybrać w liceum, aby mieć szansę dostania się na AWF?

Postautor: DamianSom » 20 maja 2019, 18:40

A czy widziałaś już, że w Łodzi również Cosinus otworzył własne liceum ogólnokształcące (również technikum) dla dzieci na takich kierunkach, jak medyczno-kosmetyczny, ekonomiczno-menadżerski, dziennikarsko-prawny. Dlatego polecam sprawdzić, jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem bo do tego zapewniają również darmowe zeszyty, podręczniki, a nawet karnet sportowy.
ramik3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ramik3 » 22 lip 2019, 19:50

W ogóle wybór liceum jest ważny, bo trzeba dobrze się przygotować do matury, żeby dostać się później na dobry kierunek studiów. Jak chce się mieć pewność, że uda się dostać to może Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. W prywatnej szkole nauczyciele lepiej przygotują do matury.
ewelina101
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ewelina101 » 21 sie 2019, 09:02

Jeszcze może być mat-fiz, wszystko zależy od kierunku, jednak biol-chem liczy się na prawie każdym i może warto się pomęczyć?

Wróć do „Forum Liceum”