Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Forum licealisty, Liceum, LO
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: miracle » 11 paź 2017, 13:06

Zdecyduj się na taki kierunek, jaki najbardziej Cię interesuje.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: jjusti18 » 14 gru 2017, 18:29

Rok szkolny wiąże się najczęściej z dużym wydatkiem, ale teraz odkryłam że nie musi wcale tak być… Z artykułu http://www.cristals.pl/jak-taniej-kupic ... y-szkolne/ można się dowiedzieć na co zwrócić uwagę kupując przybory szkolne, jak kupować żeby zaoszczędzić itd. Artykuł jest świetny i zarazem pomocny.
ewelina.konieczna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2018, 19:27

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: ewelina.konieczna » 18 sty 2019, 09:22

Obecnie na rynku jest ogromy wybór kierunków szkół policealnych. Moim zdaniem najlepiej wybierać kierunek zgodny ze swoimi pasjami, zainteresowaniami. Tak aby później praca była przyjemnością, a nie katorgą. Dobrze płatne kierunku to miedzy innymi technik usług stomatologicznych, technik usług kosmetycznych, rejestratorka medyczna - te zawody zawsze będą potrzebne. Jak lubisz dzieci skorzystaj z kierunku opiekun w żłobku. :) Więcej interesujących i godnych uwagi kierunków znajdziesz na Pro Edukacja https://www.proedukacja.edu.pl/
DorisDay
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 11 paź 2020, 22:10

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: DorisDay » 14 paź 2020, 13:55

Zależy co Cię interesuje, bo obecnie na rynku jest duży wybór :) W Cosinusie jest wiele ciekawych kierunków i wszystkie bezpłatne. Ja mogę polecić szkoły medyczne, bo są najbardziej perspektywiczne. W zależności od kierunku nauka trwa od 1 do 2 lat.
nataliaka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2020, 12:04

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: nataliaka » 15 gru 2020, 12:06

Najlepiej iść za głosem serca, jeżeli chcesz mieć duży wybór kierunków poleciłabym cosinusa :D
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: mekintosz » 22 gru 2020, 20:57

W Warszawie sprawdźcie sobie Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 https://cku1.edu.pl/ To m.in. świetna szkoła policealna dla dorosłych. Ja skończyłem ją jako technik administracji, na tyle to dobry kierunek, że pracę po nim zawsze znajdziecie, ja długo nie szukałem.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Szkoła polecalna jaki wziąć kierunek?

Postautor: domnia » 08 paź 2021, 19:36

Kierunek oczywiście wybieramy zgodnie z zainteresowaniami. A wybór jest ogromny, w każdym mieście można znaleźć godną polecenia szkołę policealną. Osobiście w Warszawie mogę polecić szkołę Profesja Edukacja. Znajdziecie tak takie kierunki jak technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, higienistka stomatologiczna. Oprócz tego prowadzą kwalifikacyjne kursy zawodowe. Można zapisywać się cały rok, stawiają na jakość edukacji a nie na ilość klientów.

Wróć do „Forum Liceum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość