Szkola o profilu sportowym.

Forum gimnazjalisty, gimnazjum
Awatar użytkownika
mixery
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:32
Lokalizacja: jesteś?

Szkola o profilu sportowym.

Postautor: mixery » 16 kwie 2009, 23:33

Chodzicie do szkol o profilu sportowym? Jak tak to jak u was jest? U mnie jest tak ze 4 W-F y w tygodniu + treningi po szkole jak jestes w jakiejs druzynie + mecze podczas czasu szkolnego i czasami na lekcjach wypuszcza cos obejrzec, u mnie w szkole jest od juha boisk i na sztucznej trawie tez, tteraz buduja basen no i silke tez mamy w sumie sa 3 przebieralnie ogolnie troche sie rozni,ale nawet jak nie masz zaineteresowania w sporcie to dobry wybor ;) .

A w PL jak jest w szkolach o profilu sportowym? pozdro
PrezesOSW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2011, 19:19
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: PrezesOSW » 13 kwie 2011, 20:09

Tebarses
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2015, 09:55

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: Tebarses » 12 paź 2015, 09:57

Na moje warto dziecko posłać właśnie na taki profil do tego przydadzą się akcesoria dla dzieci sklep internetowy - polecam warto sobie z neta zamówić żeby nie latać za wszystkim po marketach.
buba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2016, 13:13

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: buba » 21 kwie 2016, 13:17

Też się zastanawiałam.. bo jak LO to kolejne trzy lata zmarnowane.. jak technikum to cztery lata.. Wstajesz rano idziesz do szkoły i jak wracasz do domu to już nic ci się nie chce.. poza tym pewnie nie dostanę się do LO w Pruszkowie, więc będę musiała dojeżdżać do Warszawy... :( rozmawiałam ze znajomymi i okazało się, że rzucili to wszystko w cholerę, znaleźli sobie pracę w tygodniu a na weekendy poszli do szkoły! A jak się zdziwiłam jak się okazało, że to ogólniak?! serio! W Pruszkowie poszli do NOWA czy jakoś tak.. powiedzieli, że spoko. Nauczyciele nie cisną bardzo, ale spoko uczą! I w ogóle pełen luz, nikt Ci nie truje (jak to jest w normalnych szkołach - na tygodniu).. Chyba się zdecyduję. Co myślicie?
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 21 gru 2016, 13:46

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: MoniaBest » 30 gru 2016, 15:29

"Nauczycielem wszystkiego jest praktyka"-Juliusz Cezar.W moim przekonaniu skoro już dzisiaj nic wam nie płacą to nie ma gwarancji, że kiedykolwiek coś wam zapłacą. Nauka musi być powiązana z biznesem, a nie tak jak dzisiaj. Nie może być po prostu ,że szkoła jest dla nauczycieli, których nie obchodzi, czy z ich nauk są pieniądze, czy też nie.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: jjusti18 » 28 sty 2018, 08:14

Wybór szkoły dla siebie to chyba najtrudniejszy etap każdego człowieka. Dlatego moim zdaniem warto się sugerować takimi poradnikami jak ten http://www.wiedzanet.pl/jaka-szkole-wyb ... gimnazjum/ , ponieważ dzięki niemu można dowiedzieć się m.in. czym sugerować się przed wyborem właściwej opcji dla siebie.
jellona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2018, 12:10

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: jellona » 07 lut 2018, 12:12

Nawet jako sportowiec wybrałabym zwykłe liceum, maturę trzeba jednak jakoś zdać ;)
Awatar użytkownika
Antek1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 07 mar 2017, 23:35

Re: Szkola o profilu sportowym.

Postautor: Antek1 » 22 wrz 2020, 18:00

Na pewno dobrze jest rozważyć szkołę, która spełniać będzie oczekiwania dziecka ale także rodziców. To ważne aby wszyscy byli zadowoleni. Warto zatem postawić na https://gim5.olsztyn.pl/aktualnosci-szkolne/ jako pomysł dotyczący najlepszego rozwiązania w kwestiach związanych z dalszą edukacją.

Wróć do „Gimnazjum Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość