Angielski na komunię

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz

Angielski na komunię

Postautor: WandaKamecka » 22 mar 2017, 11:20

Hej! Niedługo komunia i muszę coś kupić chrześniakowi. Wpadł mi do głowy taki pomysł, żeby nie dawać mu żadnej elektroniki, quadów, komputerów itp. Pomyślałam, że może zrzucę się z jego chrzestnym i kupimy mu kurs językowy. Poszperałam w sieci i znalazłam w empik school obozy językowe dla dzieciaków. Jestem ciekawa Waszych opinii o czymś takim. Co sądzicie?

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Angielski na komunię

Postautor: miracle » 24 mar 2017, 12:00

Taki kurs językowy to świetny pomysł na prezent :)
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: WandaKamecka » 25 kwie 2017, 16:33

No właśnie też tak myślę, bo nawet jeśli nie nauczy się od razu jednego poziomu to przynajmniej fajnie spędzi czas. No i rodzice będą mieli odciążenie, więc same plusy ;)
DanielaMT77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DanielaMT77 » 27 kwie 2017, 15:45

No na pewno cos oryginalnego. Super pomysl :) Ja na szczescie nie musze nic kupowac mlodym bo sama im organizuje :P Ciezka sprawa. Obecnie mysle nad tortem, pomaga mi w tym blog http://www.sklep.savpol.pl/blog/najpopu ... nijne.html . A jak wasze przygotowania/
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: WandaKamecka » 23 maja 2017, 17:02

U mnie pełną parą :) Kurs już kupiony. Rodzice wiedzą, bo porozmawiałam z nimi wcześniej o tym i byli chyba bardziej podekscytowani pomysłem niż ja ;) Oby małemu się spodobało ;)

Wróć do „Podstawówka Forum”