czy Twoje dziecko stresuje się przed pójściem do szkoły?

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
toomekkk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:53

czy Twoje dziecko stresuje się przed pójściem do szkoły?

Postautor: toomekkk » 07 wrz 2009, 11:16

ja sam nie mam (jeszcze:P) dzieci, ale widziałem, jak mojej kuzynki chłopak cieszył się na to że idzie do podstawówki. mówił, że nowych kolegów będzie miał i koleżanki :P ale pewnie obudzi się po pierwszym tygodniu :P
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 08 wrz 2009, 20:55

pamiętam... że pierwszy dzień szkoły bałem się iść do niej :P złamana ręka i wgl :D ale jakoś to było... heheh :D
toomekkk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:53

Postautor: toomekkk » 11 wrz 2009, 10:46

hehe...teraz już wiem, czemu ten dzieciak tak chętnie chodzi do szkoły... moja kuzynka wczoraj znalazła niezawodny sposób na to, by podbić dzieciaka - powiedziała, że mu wygra w konkursie specjalne gry komputerowe (chodzi oczywiście o programy edukacyjne). Dziecko bez szemrania wstaje co rano teraz :D Tylko teraz jak jej się nie uda, to będzie mu musiała te gry sama kupić :rotfl: Możecie na nią głosować :D http://www.okazje.info.pl/s/konkurs-szkolny/
pisandlove
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2012, 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: pisandlove » 18 cze 2012, 23:07

Każdy się kiedyś stresował więc to całkiem normlane. Musisz mu pomóc przez to przejść...
MoniaBest
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 21 gru 2016, 13:46

Re: czy Twoje dziecko stresuje się przed pójściem do szkoły?

Postautor: MoniaBest » 22 gru 2016, 14:07

Moje dziecko bardzo boi się szkoły. W sumie jest to w większości strata czasu, ponieważ polska szkoła uczy wszystkiego i niczego.Po całej tej edukacji człowiek musi żebrać o pracę bo sam nie jest w stanie nic wytworzyć.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: czy Twoje dziecko stresuje się przed pójściem do szkoły?

Postautor: Arkadiusz1 » 10 sie 2017, 11:45

Przy czym macie świadomość, że mnóstwo dzieci nie chce iść do szkoły przez to, że czują się gorsi od rówieśników? Biorąc pod uwagę fakt, że ich rodziców nie stać na nowe buty dla dzieci czy nawet na zeszyty, to wcale się im nie dziwię. Ja wspieram fundację Pociecha, która pomaga maluchom. Jeśli też chcecie ich wesprzeć, to zajrzyjcie na http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/payu.php Razem możemy zrobić dużo dobrego.
Awatar użytkownika
lappam6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2017, 21:55

Re: czy Twoje dziecko stresuje się przed pójściem do szkoły?

Postautor: lappam6 » 27 wrz 2017, 20:26

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc.

Wróć do „Podstawówka Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość