Co lepsze - prywatna czy publiczna szkoła?

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz

Re: Co lepsze - prywatna czy publiczna szkoła?

Postautor: Madameadame2 » 27 kwie 2020, 19:42

Pewnie ważnym czynnikiem będzie to co będziecie mieli bliżej, ale nie może to być czynnik decydujący, pamiętajcie o tym. Myślcie przede wszystkich o waszych dzieciach, o tym co będzie dla nich najlepsze. Dlatego też może szkoła prywatna będzie lepszą drogą edukacyjną dla waszych dzieci.
AnnaMarie711
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AnnaMarie711 » 23 maja 2020, 11:17

Nie mam w sumie takiego jasnego porównania, ale coś więcej mogę powiedzieć na temat prywatnej szkoły. Syn aktualnie chodzi do 3 klasy w Te Vizji i mimo tego, że nie "chodzi" do szkoły to lekcje i tak odrabia. Wszystko załatwiane jest online, wraz z zajęciami dodatkowymi. Czas na naukę w ciągu tygodnia jak najbardziej ma zajęty.
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dzennika5 » 25 maja 2020, 10:58

Dobre pytanie:) Podejrzewam, że obecna sytuacja też wiele weryfikuje, a mianowicie to jak sobie radzą szkoły z nauką online. Tu na pewno jest różnie, ale ja akurat nie muszę narzekać. Te Vizja daję radę w tej sytuacji, nauka online super się sprawdza. Microsoft Teams, który wykorzystują do pracy, to strzał w 10.

Wróć do „Podstawówka Forum”