prywatna szkoła ?

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
rafon
Forumowicz
Forumowicz

Re: prywatna szkoła ?

Postautor: rafon » 17 paź 2019, 15:10

Ja też planuje zapisać dziecko do prywatnej szkoły, takiej gdzie będą uczyć programowania i robotyki. Moim zdaniem robotyka w szkole podstawowej może w znacznym stopniu wpłynąć na dziecko.
kameleon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kameleon » 26 paź 2019, 19:30

waldi3 pisze:Nawet podstawówki prywatne wybierają rodzice dla swoich dzieci. Jest to zawsze świetna opcja, bo tam z reguły uczą dobrzy nauczyciele. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to placówka, gdzie dzieci uczą się według innego programu nauczania.

Jak najbardziej warto postawić na prywatną szkołę. Dzięki temu dziecko może się lepiej uczyć i ma też mniej stresu. Właśnie nasze chodzą do tej placówki i Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to świetna opcja. Szkoła zapewnia dzieciom dobrych nauczycieli, którzy zadbają o dobrą naukę dzieci.
Awatar użytkownika
clifton85
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: clifton85 » 08 lis 2019, 11:36

Prywatna szkoła nie jest gorsza od publicznej.
gneszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gneszka » 19 lis 2019, 05:48

ja polecam :)
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ludwik6787 » 21 lis 2019, 06:09

W przypadku przedszkola to same plusy :) polecam Tequestę ostatnio dużo dobrego można usłyszeć o tej placówce. Zapisaliśmy tam i syna i córeczkę i oboje są zadowoleni. Lekcje odbywają się z udziałem lektorów, maluchy mają mnóstwo zajęć dodatkowych i zabaw :)
Awatar użytkownika
Antek1
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Antek1 » 12 gru 2019, 15:01

Jak wiemy, dzieci dojrzewają i coraz trudniej jest sprostać wymaganiom pod względem stroju i jego dopasowania. Stąd też pomysł na wpis o plecakach dla 6-klasistów. Polecam zajrzeć na: https://www.brytyjka.pl/gdzie-kupic-ple ... d-285.html gdzie na pewno znajdziecie w tym temacie sporo ciekawych inspiracji :)
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wersacze » 20 gru 2019, 23:52

Prywatna szkoła jest na prawdę dobrym wyborem. Moje dzieci chodzą do Te Vizji na Wawrze w Warszawie gdzie są bardzo kameralne klasy przez co nauczyciel może poświęcić więcej czasu każdemu dziecku. Panuje tutaj bardzo przyjazna atmosfera dlatego dzieci chętnie chodzą do szkoły.
anettka
Level 1
Level 1

Postautor: anettka » 22 sty 2020, 12:38

szkoły prywatne są bardzo okej i ja tez zdecydowałam się zapisać córkę do takiej placówki. Mieszkamy na Wilanowie i szukałam czegoś w najbliższej okolicy - tak trafiliśmy do polsko-angielskiej szkoły Edison. Córka chodzi teraz do 4 klasy :) wysoki poziom, mili nauczyciele, którzy starają się prowadzić lekcje w przystępny i interesujący sposób. Szkoła nowoczesna, otwarta kulturowo.
oczarowana
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: oczarowana » 27 mar 2020, 14:21

Ja wiem, że w prywatnych szkołach z wszystkich takich przedmiotów jak geografia zadania są o wiele ciekawsze i pobudzają dzieci do myślenia i kreatywnego działania. A tego najbardziej brakuje w publicznym szkolnictwie.
Biegusia
Level 1
Level 1

Postautor: Biegusia » 27 kwie 2020, 22:59

Moim zdaniem, jeśli rodziców stać to najlepszym rozwiązaniem będzie szkoła prywatna, tam dzieci przede wszystkim uczą się w mniej licznych klasach, a to szybko przekłada się na wyniki w nauce. Jeśli szukalibyście dobrej szkoły na Mokotowie w Warszawie to do takich zalicza się na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha. Prowadzi ją Fundacja Varsovia.

Wróć do „Podstawówka Forum”