Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
dexxter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:21

Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Postautor: dexxter » 26 lut 2018, 11:58

Witam! Zakładam temat odnośnie prohormonów, bo nie zauważyłem tutaj czegoś takiego, a kwestia mnie ciekawi. Być może będzie tu ktoś, kto ma z nimi styczność i jest w stanie wesprzeć fachową wiedzą, na to liczę. Ja zacząłem się powoli interesować tematyką, trenuję już jakiś czas, można powiedzieć, że nadal jestem żółtodziobem, ale staram się orientować. A wiedza w sporcie jest tak samo ważna jak efekty czy rezultaty, bez niej ciężko do czegoś dojść. Dlatego temat zakładam w nadziei, że dowiem się czegoś nowego i że być może rozwinie się z tego jakaś ciekawa dyskusja. Począwszy od tego jak prohormony działają, poprzez dawkowanie, opisy cyklów, namiary na sklepy, które je rozprowadzają. Myślę, że mogą też na tym skorzystać inni forumowicze, poza mną.
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Re: Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Postautor: homealone » 16 mar 2018, 16:49

W sumie całkiem przyjemny temat, lubię takie. Zawsze miło jest się podzielić swoją wiedzą i skorzystać z czyjejś :) Nie wiem za bardzo od czego zacząć, na prohormonach trochę się znam. Jeśli uzbierają się jacyś chętni to mogę zrobić obszerniejszy wpis w związku z tym. Póki co mogę tylko podrzucić sprawdzony sklep z suplami i innymi ciekawymi rzeczami :) Łapcie, prohormones.pl. Jakiekolwiek macie pytania - śmiało :)
Darcyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 02 mar 2017, 18:26

Re: Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Postautor: Darcyk » 25 mar 2018, 20:30

A co sądzicie o naturalnych środkach na pobudzenie hormonu wzrostu? Skoro można w sposób naturalny podnieść poziom testosteronu, to to z pewnością jest lepsze niż łykanie prochów. Ktoś z Was stosował takie boostery? Jak z tym wygląda wzrost masy mięśniowej?
Awatar użytkownika
omega1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2018, 13:39

Re: Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Postautor: omega1 » 26 mar 2018, 19:17

Może warto poszperać w tym temacie trochę więcej w Internecie? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie :)
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Re: Prohormony - jak używać, gdzie kupić, o co chodzi

Postautor: homealone » 31 maja 2018, 23:45

To jest temat wielki i szeroki jak świat. Poszukaj na forach "branżowych", tam jest kopalnia wiedzy i nie wiem czy jest sens się tutaj o tym rozpisywać. Możesz jeszcze wejść na prohormones.pl i poczytać trochę, też tam znajdziesz ciekawe rzeczy plus smakołyki do tego. Sprawdzone miejsce z autopsji.

Wróć do „Kulturystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość