Reebok University - widzieliście?

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Reebok University - widzieliście?

Postautor: a_gatka » 04 lis 2013, 20:19

Tak mi się rzuciła w oczy fajna akcja na facebooku, organizowana przez Reebok University. A konkretnie chodzi mi o to http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... lxI8HtooAk - konkurs dla instruktorów, ale nie tylko bo trzeba nagrać filmik prezentujący nasze umiejętności i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie my powinniśmy dołączyć do ich Junior Team. Kategorie dość szerokie: joga, CrossFit, aerobik, dance...

Myślicie, że ktoś bez papierów instruktorskich ma szanse? Warto startować tak "z ulicy"?
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28
Lokalizacja: Górny śląsk

Postautor: Wesoły żniwiarz » 21 lis 2013, 21:12

Jestem tego zdania, że każdy bez papierów ma możliwość bo szanse są wyrównane. O konkursie organizowanym przez reeboka słyszałem. Swego czasu brałem udział w tego typu konwentach, na których można było spotkać na prawdę wielu ciekawych ludzi. Niezdecydowanym szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Bysiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2017, 22:25

Re: Reebok University - widzieliście?

Postautor: Bysiek » 24 sie 2017, 18:53

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc...
Awatar użytkownika
Alis34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:32

Re: Reebok University - widzieliście?

Postautor: Alis34 » 14 maja 2018, 11:38

Myślę, że przydatne są te informacje :) Dzięki wielkie :)
KAZUR5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 18:20

Re: Reebok University - widzieliście?

Postautor: KAZUR5 » 29 cze 2018, 16:10

Dzięki wielkie za niezwykle i ciekawe porady w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą, z całą pewnością ;)

Wróć do „Kulturystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość