jaka siłownia?

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
tere_fere_kuku
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2012, 19:00
Lokalizacja: Sopot

jaka siłownia?

Postautor: tere_fere_kuku » 07 lip 2012, 19:49

Awatar użytkownika
hazora900
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2016, 12:59

Re: jaka siłownia?

Postautor: hazora900 » 23 gru 2016, 18:20

A o jakim mieście mówisz? Bo to dość ważne
apaw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2017, 09:13

Re: jaka siłownia?

Postautor: apaw » 24 sty 2017, 09:21

Ja na przykład nie lubię sieciówek, spróbuj pójść na jakąś osiedlową siłownie, w takich panuje zawsze fajna atmosfera.
aniaola37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 10 gru 2016, 14:53

Re: jaka siłownia?

Postautor: aniaola37 » 08 mar 2017, 19:48

A ja lubie bardzo ćwiczyć na siłowniach plenerowych :) Nie lubie tłocznych siłowni w budynkach, gdzie wszędzie tylko czuć pot. A na świezym powietrzu zawsze lepiej się ćwiczy. Tylko ostatnio robią mi się odciski na dłoniach od tych rurek więc muszę sobie jakieś rękawiczki kupić. Szukałam w internecie i znalazłam bardzo fajne na http://glutamina-odzywki.pl/akcesoria-n ... ngowe.html . Nie wiem tylko jeszcze jaki model i kolor wybrać.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: jaka siłownia?

Postautor: remana » 01 maja 2017, 23:30

Ja nie lubię korzystać z siłowni. Lubię za to wieczorami biegać, bo taka forma aktywności fizycznej bardzo mnie relaksuje i pomaga odreagować całodzienny stres. Na stronie http://wirtualnecentrumtreningowe.pl/tr ... la-miesni/ znalazłam ciekawą ulotkę, która bardzo mi się przyda. Warto zaglądać do tego typu poradników.
Awatar użytkownika
pyzo19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2017, 13:27

Re: jaka siłownia?

Postautor: pyzo19 » 08 cze 2017, 23:03

Fajnie, dzięki za sprawdzone porady :)
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: jaka siłownia?

Postautor: sowbar81 » 13 cze 2017, 08:58

Ja też nie lubię sieciówek. Ostatnio chodzę do siłowni.... parafialnej. Tak :) I nie śmiejcie się :) Proboszcz bardzo zadbał, aby była dobrze wyposażona :) W dodatku opłata "co łaska" jest dla mnie bardzo korzystna :) Zastanawiam się tylko jeszcze jak zmobilizować męża do regularnych treningów czy wystarczy kupić mu taką koszulkę treningową na zachętę?
Amantor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2017, 14:07

Re: jaka siłownia?

Postautor: Amantor » 13 cze 2017, 14:13

Siłownia parafialna? Pierwsze słyszę, ale w sumie się nie dzwię...
_____________________________________________________________

www.amat.poznan.pl - Dezysenkcja, deratyzacja obsługa firm Poznań
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: jaka siłownia?

Postautor: plaster » 18 cze 2017, 00:37

Ja ćwiczę w mojej domowej siłowni. Zainwestowałem ok. 2000zł w sprzęt (w tym atlas) i naprawdę jest na czym ćwiczyć. Mogę zrobić solidny trening każdej partii ciała. Polecam każdemu taką opcję, wydajemy raz porządnie, a potem ćwiczymy za darmo ile chcemy :D
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: jaka siłownia?

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 09:42

Osobiście korzystał z siłowni zewnętrznej, mieszkam blisko Nowego Yorku, chodzę tam dosyć często i chociaż wiele osób mówi, że jest to sposób na spędzanie wolnego czasu dla seniorów to uważam, że się mylą ponieważ chodzi tam wielu młodych ludzi i sylwetkami nie grzeszą bowiem można się tak samo dobrze zbudować co na nie jednej siłowni. Odpowiednia dieta i dobrze dobrany trening z każdego z was powinien zrobić kulturystę, oczywiście mi tak na tym nie zależy chcę po prostu sam sobie się podobać oraz mojej dziewczynie. Głównym powodem ćwiczeń jest też zdrowie, bo przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: jaka siłownia?

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 14:44

Mimo wszystko polecałbym sprawdzenie sobie siłowni domowej. Jednorazowy wydatek na sprzęt i można ćwiczyć do woli. Jest sporo poradników w internecie, które pomagają wybrać co kupić(np. TEN) - więc to nic trudnego.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: jaka siłownia?

Postautor: jenny1 » 19 wrz 2017, 12:40

Myślę, że pomocnym narzędziem w wybraniu odpowiedniej siłowni są takie pakiety jak https://www.oksystem.pl/faq które upoważniają do uczestniczenia w wybranych zajęciach i treningach w profesjonalnych siłowniach. Można dzięki nim każdy może zrobić coś dla siebie i nie płacić przy tym majątku.
Jerr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: jaka siłownia?

Postautor: Jerr » 21 wrz 2017, 14:06

To zależy czego potrzebujesz. Ja generalnie lubię małe osiedlowe siłownie, w których nie ma tłumów.

Najlepsze podnośniki z Wrocławia http://podnosnikwroclaw.pl/ polecam
Awatar użytkownika
ori
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2017, 13:18

Re: jaka siłownia?

Postautor: ori » 27 wrz 2017, 14:51

A co sądzicie o tak zwanej kulturystyce naturalnej? Czy Waszym zdaniem warto się do niej stosować? Ja się właśnie bardzo poważnie nad tym rozwiązaniem zastanawiam i chciałem się Was w tym obszarze tematycznym doradzić. Znalazłem w necie nawet jakiś artykuł na ten temat https://www.budujmase.pl/trening/artyku ... ralna.html Co o tym wszystkich zatem sądzicie? A może ktoś z Was miał już styczność z tą całą kulturystyką naturalną? Są tego jakieś naprawdę widoczne efekty? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: jaka siłownia?

Postautor: daniellozo » 16 paź 2017, 14:22

Ja bym zaczął na początku od jakiejś tańszej. Powód? Jest prosty. Nie wiadomo jak będzie z motywacją. Jak dopiero po jakimś dłuższym czasie stwierdzisz, że masz nadal ochotę na ćwiczenia to można pomyśleć o zmianie na jakąś bardziej ambitną, z większym wyposażeniem. Nie ma sensu na początku wydawać więcej pieniędzy niż jest to konieczne.

Wróć do „Kulturystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość