Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: rafaal091 » 28 mar 2017, 14:45

Na rozgrzewkę świetnie nadaje się bieżnia, albo rower. co do ćwiczeń, to nie mam ulubionych, ćwiczę według konkretnego planu treningowego, zaczynam od największych grup mięśni, a dopiero później przechodzę do mniejszych partii. Jeśli chcecie poprawić siłę i rozbudować masę, to polecam trening 5x5. Co do odżywek, to sprawdźcie Pro Power No-Anabolic http://www.pro-power.com.pl - efekty są naprawdę dobre (lepiej się po nim ćwiczy, regeneracja przebiega szybciej, a wzrost wagi i siły jest szybszy), środek jest w pełni naturalny, bez żadnych chemicznych dodatków.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: miracle » 20 kwie 2017, 11:41

Ja bardzo lubię ćwiczenia akrobatyczne. Takie, podczas których używa się specjalnych kółek gimnastycznych, jak te https://mtidea.pl/sklep/kolka-gimnastyc ... cobra.html . Bardzo fajnie się na nich ćwiczy. To sama przyjemność, a przy tym spala się zbędne kalorie.
Awatar użytkownika
zieloneoczya
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2017, 12:25

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: zieloneoczya » 26 kwie 2017, 20:08

Ja to w ogóle zaczynam montować własną siłownię w domu :) Tu jest świetny sprzęt na siłownię i co jakiś czas dokupuję sobie nowe urządzenia :D
plaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:35

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: plaster » 31 lip 2017, 20:05

Lubię dużo ćwiczeń. Na pewno jedno z ulubionych to wyciskanie na płaskiej ławeczce. Bardzo też lubię rozgrzewać się na orbitreku, nawet ostatnio kupiłem sobie orbitrek do domu :) Przy wyborze kierowałem się artykułem http://adcrt.org/orbitrek/ i ostatecznie wybrałem firmę Kettler.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 08:27

Moje ulubione ćwiczenia na siłce to te na klatkę piersiową na maszynach no i rozpiętki to jest kozak.
Lubie też strasznie wyciskanie sztangi i przysiady ze sztangą.
kamaryna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2017, 18:08

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: kamaryna » 09 sie 2017, 18:09

wyciskanie na ławeczce poziomej, podnoszenie ciężarów, ewentualnie pobiegam na bieżni albo orbitrecku
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 08:17

Najlepsze są maszyny na siłowni i wolne ciężary. Najbardziej jarają mnie ćwiczenia na klate i bica.
mocarz92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2017, 11:39

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: mocarz92 » 28 lis 2017, 11:46

Martwy ciąg! ;) Lubię też wioślarza.
sportsmen77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:29

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: sportsmen77 » 24 gru 2017, 12:43

Lubię sobie cisnąć sztangę na ławeczce, czuję wtedy powera i idę na całość. Potem leciutko, trochę biegów i poprawa kondycji. W domku dieta, dobre suplementy na masę i idzie forma :)
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: berni99 » 14 sty 2018, 14:27

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę na siłowni. Jest takich kilka złotych zasad dla osób początkujących, których warto się trzymać bo to znacznie ułatwi Wam start :)
Polecam zapoznać się z tym wpisem https://tanie-odzywki.pl/blog/54_jak-zaczac-trening-na-silowni-7-porad-dla-now. Praktyczne wskazówki i porady :) Nie zaszkodzi też skonsultować się z trenerem personalnym, który powinien być do dyspozycji ćwiczących na każdej siłowni :)
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: kiffi » 19 sty 2018, 22:05

Ja poszedłem do trenera i mam ułożony swój program treningowy z hantlami I u mnie się sprawdza, mega mi radochę daje wykonywanie ćwiczeń a przede wszystkim to jaki widze progess zarówno w sile jak i w sylwetce
fitbeast
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:36
Lokalizacja: Katowice

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: fitbeast » 08 mar 2018, 22:41

Ja najbardziej lubię robić plecy (martwy ciąg, wiosłowanie sztangą, odwodzenie hantli ławka skos, ściąganie drążka). Generalnie najmniej za to lubię robić brzuch :przestraszony:
DanielaMT77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2017, 08:59

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: DanielaMT77 » 16 mar 2018, 14:11

Ja to nie mam ulubionego cwiczenia. Tez w sumie staram sie co jakis czas modyfikować swoje plany treningowe. Dobrą opcją sa też treningi personalne, przy tych to już wgl będzie dobrany idealny dla was trening. Ja korzystałam z porad trenera personalnego od https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/tr ... ersonalne/ i w sumie bardzo dużo mi pomógł. Teraz już sama bez problemu układam sobie ćwiczenia:)
MacieX822
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:35

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: MacieX822 » 03 kwie 2018, 15:56

Ja to raczej robie podstawowe ćwiczenia. Też w sumie ćwiczę w domu, więc nie mam za wielkiego wyboru co do tego. Urządziłem sobie mała siłownie w domu. Głownie ćwiczę na sztandze, z którą można zrobić wiele cwiczeń, jak i z hantelkami. Do wyposażenia siłowni niewiele trzeba ale pamiętajcie o bezpieczeństwie podłogi. Na tą warto postawić maty gumowe, takie możecie dostać w sklepie https://powerrubber.com Ja takie mam u siebie na podłodze :)
makrosilacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2018, 14:14

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: makrosilacz » 04 kwie 2018, 14:27

Ja niedawno zrobiłem kolejne podejście do treningów na siłowni, ale postanowiłem, że tym razem dam z siebie 100% tak, żeby do lata osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Zapisałem się nawet na konsultacje u trenera personalnego i zamówiłem odżywki na mięśnie, a co najważniejsze mam w sobie dużo motywacji! Trzymajcie kciuki! :)

Wróć do „Kulturystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość