Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Forum Kulturystyki: dietetyka, suplementy, kulturystyka, fitness, zdrowie, odżywianie, trening, odżywki, doping, odchudzanie, siłownia.
Awatar użytkownika
marawa4
Forumowicz
Forumowicz

Re: Siłownia - jakie jest Wasze ulubione ćwiczenie?

Postautor: marawa4 » 19 mar 2017, 17:19

Popieram w 100% poprzednika. Nic dodać, nic ująć....

Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 22 mar 2017, 15:33

Wyciskanie hantli na skosie :)
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafaal091 » 28 mar 2017, 14:45

Na rozgrzewkę świetnie nadaje się bieżnia, albo rower. co do ćwiczeń, to nie mam ulubionych, ćwiczę według konkretnego planu treningowego, zaczynam od największych grup mięśni, a dopiero później przechodzę do mniejszych partii. Jeśli chcecie poprawić siłę i rozbudować masę, to polecam trening 5x5. Co do odżywek, to sprawdźcie Pro Power No-Anabolic http://www.pro-power.com.pl - efekty są naprawdę dobre (lepiej się po nim ćwiczy, regeneracja przebiega szybciej, a wzrost wagi i siły jest szybszy), środek jest w pełni naturalny, bez żadnych chemicznych dodatków.
miracle
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: miracle » 20 kwie 2017, 11:41

Ja bardzo lubię ćwiczenia akrobatyczne. Takie, podczas których używa się specjalnych kółek gimnastycznych, jak te https://mtidea.pl/sklep/kolka-gimnastyc ... cobra.html . Bardzo fajnie się na nich ćwiczy. To sama przyjemność, a przy tym spala się zbędne kalorie.
Awatar użytkownika
zieloneoczya
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zieloneoczya » 26 kwie 2017, 20:08

Ja to w ogóle zaczynam montować własną siłownię w domu :) Tu jest świetny sprzęt na siłownię i co jakiś czas dokupuję sobie nowe urządzenia :D
plaster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: plaster » 31 lip 2017, 20:05

Lubię dużo ćwiczeń. Na pewno jedno z ulubionych to wyciskanie na płaskiej ławeczce. Bardzo też lubię rozgrzewać się na orbitreku, nawet ostatnio kupiłem sobie orbitrek do domu :) Przy wyborze kierowałem się artykułem http://adcrt.org/orbitrek/ i ostatecznie wybrałem firmę Kettler.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: KowalM2 » 09 sie 2017, 08:27

Moje ulubione ćwiczenia na siłce to te na klatkę piersiową na maszynach no i rozpiętki to jest kozak.
Lubie też strasznie wyciskanie sztangi i przysiady ze sztangą.
kamaryna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kamaryna » 09 sie 2017, 18:09

wyciskanie na ławeczce poziomej, podnoszenie ciężarów, ewentualnie pobiegam na bieżni albo orbitrecku
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 08:17

Najlepsze są maszyny na siłowni i wolne ciężary. Najbardziej jarają mnie ćwiczenia na klate i bica.
suterena
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: suterena » 18 wrz 2017, 15:31

Ja najbardziej lubię jednak chodzić na fitness. Świetnie się bawię na takich zajęciach z instruktorem. Gdybyście szukali dobrego klubu fitness w Krakowie to polecam Energym: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Na terenie całego Krakowa istnieją aż dwa takie kluby. Na pewno warto wypróbować.
karolinamarysia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolinamarysia » 24 wrz 2017, 19:32

Ja zamiast siłowni wolę pobiegać po świeżym powietrzu, albo pojeździć na rowerze. Lubię też chodzić na basen, tylko czasu mi wiecznie brak. jak się już zmobilizuję to potem dają mi się we znaki zakwasy. Od koleżanki dowiedziałam się kilku fajnych rzeczy odnośnie elektrostymulatorów i zaczęłam szukać na taki temat informacji na różnych stronach. Tutaj znalazłam ich wiele http://elektrostymulatory.net/jak-walczyc-z-zakwasami/ i zastanawiam się nad kupnem takiego.
mocarz92
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mocarz92 » 28 lis 2017, 11:46

Martwy ciąg! ;) Lubię też wioślarza.

Wróć do „Kulturystyka”